Waffle’ın En Popüler Adresi “Abbas Waffle”

Waffle’ın En Popüler Adresi “Abbas Waffle”

Alkolsüz Mekanlar Abbas Waffle

Bir hamur tatlısı olarak ilk Belçika’da ortaya çıktığı ve daha sonrasında Avrupa ve Ameraki’ya yayıldığı söylenen waffle’ın ülkemizde ki en meşhur temsilcisi Abbas Waffle olarak gösteriliyor.

İlk olarak 1983’de Abbas Karakuş tarafından Bebek’te hizmet vermeye başlayan Abbas Waffle, kullandığı taze malzemeleri ve özenle hazırladığı hamurunun lezzetiyle ülke geneline yayılmıştır. Acıbadem, Ataşehir, Bağdat Caddesi, Şaşkın Bakkal, Moda, Başakşehir, Bakırköy, Merkez (Beşiktaş), Yeşilköy, Kocaeli, Sakarya, İzmir Alsancak, Adana Turgut Özal, Antalya ve Ankara Merkez’ de 2 olmak üzere 15’i aşkın şubesi ile waffle konusunda rakipsiz olan Abbas Waffle, tatlı krizlerinize son vermeyi garantiliyor.

Alkolsüz Mekanlar Abbas Waffle

Gevrek ama yanık olmayan, yumuşak hamurlu, süt ve çikolata oranı optimum seviyede, insanı şekerden ve tatlıdan baydırmayan içinde taze meyveler ve kaliteli kuruyemişleri ile waffle’ın gerçek tadını yakalamayı başarmış bir tatlıcıdır Abbas Waffle.

İsteğe bağlı malzemeler koydurularak, damağınıza uygun lezzeti yakalayabilir, karın açlığınızı giderebilir, tatlı krizlerinize son verebilirsiniz. Çok tercih edilen lezzetlerden biri olarak gösterilen siyah çikolata, beyaz çikolata, çilek, kivi, muz ve üzerine antep fıstığı parçacıklarını denemenizi öneriyoruz.

Alkolsüz Mekanlar Abbas Waffle

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir