Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vizyon 2014 İlkbahar Yaz

Klasik çizgilerinin yanında modern stillere de rastladığımız Vizyon‘un yeni koleksiyonunu mercek altına aldık. Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nda da modellerin farkını ve stil yansımalarını fazlasıyla görüyoruz. Detaylar ve renk blokları ile zenginleştirilen koleksiyondaki özel tasarımlar, sizlerin de ilgisini çekecektir.

Vizyon‘un yeni sezon koleksiyonunda, yakalar, cepler, manşetler, kemerlerin yanı sıra boydan boya şeritli ve çift düğmeli elbiseler öne çıkan modeller arasında.

Vizyon 2014 İlkbahar Yaz

Beyaz, bej, pembe, buz mavisi gibi pastel renklerle aydınlık bir imajı da üzerinde taşıyan kıyafetlerde etek, bluz, gömlek ve tuniklerde geniş bir ürün gamıyla karşı karşıyayız.

Pelerinli, cepkenli ve lokal dokunuşlarla oluşturulan imaj çalışmaları, elbiselerin bütününde ayrı bir detay olarak görsel bir zenginlik oluşturuyor.

Vizyon 2014 İlkbahar Yaz

Bu koleksiyonda kırmızı elbiseler dikkat çeken parçalardan. Belki de kırmızının cazibesi bu sezon bizleri de etkisi altına aldı. Vizyon yeni sezon koleksiyonundaki kırmızı yekpare elbisenin puantiyeli yakası, düğmeleriyle de vintage bir esintiyi üzerinde taşıyor.

Bir de kırmızı etekle beyaz buluz buluşması kırmızı ipek şalla da tartışılmaz şık bir ahenk oluşturuyor.

Eminiz siz de Vizyon 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu içinde kendi stilinize uygun bir modeli muhakkak bulacaksınız.

Gelin Vizyon’un yeni sezon modellerine birlikte göz atalım!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir