Viyana Kahvesi: Güne Keyifli Bir Mola

Viyana Kahvesi: Güne Keyifli Bir Mola

Alkolsüz Mekanlar Viyana Kahvesi

En eski kahve demleme yöntemlerinden, müdavimi olacağınız farklı kahve demleme yöntemlerine kadar iyi kahvenin tadını çıkarabileceğiniz alternatifler Viyana Kahvesi‘nde kahve severleri bekliyor!

Galata ve Koşuyolu olmak üzere İstanbul’da iki farklı lokasyonda konumlanan Viyana Kahvesi, birbirinden lezzetli yiyecek, tatlı ve içecek alternatifleri ile her mevsim keyifli buluşmalara olanak tanıyor. Menüde bulunan müdavimi olacağınız lezzetli kahveler, kruvasanlar, atıştırmalıklar ve nitelikli pastacılık ürünleri keyifli anlara eşlik ediyor.

Alkolsüz Mekanlar Viyana Kahvesi

Güne keyifli bir mola

Günün her saati ve haftanın her günü ziyaretçilerini ağırlayan mekan dolu dolu bir güne keyifli bir mola vermek, koşuşturmacının yorgunluğunu atmak isteyenler için keyifli bir mekan. Menüde bulunan dünya kahvelerinden özel seçenekler iyi kahvenin tadını çıkarmak isteyenleri beklerken, nitelikli pastacılık ürünleri ve nefis tatlı çeşitleri leziz öğün alternatifleri sunuyor.

Alkolsüz Mekanlar Viyana Kahvesi

Mekanın favori tatlısı ise her an tazecik olan çikolatalı sufle, nefis kruvasanlar ve tabii ki Sebastian! Bu lezzet şölenini gerçek bitter çikolatalı ya da sütlü çikolatalı tüketmek tercihi ise size kalıyor…

  • Viyana Kahvesi İletişim
  • Galata: Bereketzade Mah. Buyukhendek CD. No:19/A Beyoglu, Galata, İstanbul
  • Koşuyolu: Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Caddesi No: 10, Kadıköy, İstanbul

Alkolsüz Mekanlar Viyana Kahvesi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir