Vivencia Koleksiyonundan 5 Parçayla Parizyen Kadın Şıklığı

Vivencia Koleksiyonundan 5 Parçayla Parizyen Kadın Şıklığı

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Modanın başkenti Paris’ten ilhamla şıklığını yansıtan kadınlar, sadece iyi hissetmek için giyinir. Bazen bohem, bazen sofistike bazense cool… Kusursuz görünmekten ziyade, eforsuz görünen güçlü siluetlere bürünmeyi severler. Dolaplarında klasik parçalar, zamansız tasarımlar vardır.

İşte görünümleriyle ikonikleşen parizyen kadınlarının şıklık sırrını Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘ndan seçtiğimiz 5 parça ile stilinize yansıtabilirsiniz!

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Tesettür koleksiyonu

Çabasız ve Pratik İkili Takımlar

Çabasız görünmelerine rağmen şıklık dengesini koruyan Parizyen kadınlarının birinci sırrı, klasik parçalardan geçiyor. Zamansız, konforlu ve her zaman stil sahibi. Bunun içinse ikili parçalar, basic tişörtler gerekli. Eforsuz kadının sırlarından olan bu klasik parçalar, minimal modayı baz alıyor. Bu sebeple Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘ndan seçtiğimiz ikili takımı beyaz bir tişört ile tamamlayabilirsiniz.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Tesettür koleksiyonu

İnce Bir Siluet Yansıtan Elbiseler

Parizyen kadınların her zaman zarif ve narin görünümlerine şahit oluyoruz. Bunun içinse elbiseler stil kuralları arasına dahil oluyor. Ancak romantik duruşları yansıtanlar yerine, cool ve bohem görünümdeki tasarımlar tercih edilmeli. Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nun baş rol oyuncularından olan elbiseler inci detayları ile zarafeti ortaya koyarken bol kesimi ile yaz aylarında konforu vaat ediyor.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Tesettür koleksiyonu

Umursamaz ve Cool Görünümdeki Trençkotlar

Parizyen kadınlarının umursamaz ve cool tavrı, stillerinde belirleyici rol oynuyor. Bunun içinse dapdar siluetler yerine dökümlü tasarımlar kullamak şart. Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nda trençkot onlarca farklı tasarımla zamanın ruhuna göre yeniden yorumlanıyor. Kimi zaman maskülen kruvaze bir trençkot, kimi zaman maksi boy salaş bir trençkot… Baskın renklerden ziyade toprak tonları tercih edebilirsiniz. Ancak bizim favorimiz lacivert tonlarından yana.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Tesettür koleksiyonu

Maskülen Parçalar

Parizyen kadının dolaplarında maskülen parçalar her daim vardır. Maskülen bir ceket, oversize gömlekler, loafer ayakkabılar, omuzlara atılan pardösüler ve dahası… Parizyen kadınlarının bu karakteristik tavırlarındaki bir başka sır ise, maskülen parçaları şık parçalarla kombinlemek. Yeri gelince oversize gömleği şık bir etekle, yeri gelince de maskülen ceketi şık bir elbiseyle tamamlamak tam da onlara göre. Siz de parizyen kadın şıklığını stilinize yansıtırken yapmanız gereken klasik, umursamaz, şık, maskülen ve aynı zamanda feminen duruşları bir arada toplamak. Bunun için ihtiyacınız olan tüm tasarımlar Vivencia koleksiyonunda sizi bekliyor.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Tesettür Koleksiyonu

Breton Desenli Tasarımlar

Yatay çizgilerle tasarlanan ve Breton olarak adlandırılan desenler, Fransız kadınlarına çok tanıdık. Bu görünüm Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nda gömlek ve eşarplarda da geniş yer buluyor. Breton desenini kombinlerde kullanırken tek dikkat etmeniz gereken sadeliğe bürünmek olacak.

Vivencia ürünlerine hem satış noktalarından hem de www.vivencia.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *