Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonuyla Modest Giyim Anlayışına Yepyeni Bir Boyut Getiriyor

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonuyla Modest Giyim Anlayışına Yepyeni Bir Boyut Getiriyor

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Yenilikçi çizgisi ve modern-şık tasarımlarıyla modest giyime yepyeni bir boyut kazandıran Vivencia, ürün kalitesi, kullanım rahatlığı sunan tasarımları ve modest giyimde belirleyici olacak trandleriyle yaz sezonunda öne çıkıyor…

Modest giyimin yeni ve yenilikçi markası Vivencia, pastel renklerin hakim olduğu yaz koleksiyonuyla çeşitli formlarda şık, spor-şık takımlar, zarif detaylar içeren giy-çıklar, tropikal desenli salaş pantolon tunik takımlar ve çeşitli içerikleriyle yazın beğenilen trendlerine uygun, hem ferah hem pırıltılı bir yaz şıklığı vaat ediyor. Hareket kabiliyeti sağlayan ve yaz sıcaklarında serinlik hissi veren tasarımlarıyla Vivencia bu yazı “özgür” kılmaya geliyor.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Vivencia doğal kumaşlarla tasarlanan kap, trençkot ve dış giyim modelleri ‘yaz şıklığıma kimse yetişemez‘ diyenleri şık detayların yanı sıra tasarımıyla da kendine hayran bırakıyor.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Klasik dış giyim tasarımlarına kendinden ışıltılı kumaşlarla feminen bir dokunuş katan Vivencia, stiliyle ritminin sesini yükseltenleri bekliyor.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Konfor ve hareket özgürlüğü sağlayan yaz elbiseleri, yaz sıcaklarında ve doğada şık olmanın mümkün olduğu teorisini kanıtlıyor. Vivencia 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nda öne çıkan kat kat yazlık elbiseler romantik, neşeli görüntü sağlarken olağanüstü konfor sunmayı vadediyor.

İlhamını Akdeniz’in meyve bahçelerinden alan yazlık uzun elbiseler, kat kat kesimi, özgürlüğe vurgu yapan kolları, dikkat çeken biye detaylarıyla tıpkı koleksiyonun diğer tasarımları gibi cesur ve hayat dolu bir yaz için bekliyor.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Davet, Nişan ve Mezuniyet Elbiseleri Vivencia’da

Yaz ayarında hem davet hem de günlük parçalar seçerken ürün tercihiniz dolabınızdaki birkaç parçayla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir özellikte olsun. Vivencia ürünleri hem günlük hem de davetlerde kurtarıcı parçalar içeriyor.

Yaz aylarında bayramlar ve düğünlerin bolca yer alması yaz alışverişlerimize düğünlerde de giyilebilecek parçalardan bol bol ilaveler yapmamızı gerektiriyor. Öncelikli olarak yaz alışverişlerinizde, davet, bayram ve günlük kullanımları açısından elbise, salaş pantolonlu, 2’li ya da 3’lü takımlar tercih etmelisiniz.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Vivencia bu yaz çeşitli formlarda şık, spor-şık takımlar, zarif detaylar içeren giy-çıklar, tropikal desenli salaş pantolon tunik takımlar gibi yazın çok beğenilen trendlerine uygun, hem ferah hem pırıltılı bir yaz şıklığı vaat ediyor.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Vivencia‘nın 2018 Yaz koleksiyonu romantik ve modern tasarımlarıyla göz alıcı bir sezona imza atıyor. Gündüzden geceye rahatlıkla geçiş yapabilen tunik, kap modelleri, ışıltılı feminen davet elbiseleri ve lazer kesimli parçaların hakim olduğu birbirinden göz alıcı modellerle davetlerin yıldızı olmaya adaysınız. Ayrıca sıcak yaza uygun, daha doğal kumaşlardan yapılmış elbiseler, tropik desenli salaş pantolonlar, dantel ve incilerle bezenmiş ifil ifil gömlek tunikler hem davetler ve günlük yaşamda spor şıklık sağlıyor hem de oldukça kurtarıcı parçalar içeriyor.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Pudra, açık mavi, somon rengi ve açık pembe tonlarının oluşturduğu koleksiyonda gümüş rengi genç kızların olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Uçuş uçuş romantik yaz gecesi elbiseleri, ışıltılı püsküller ile süslenmiş abiyeler yaz davetlerinin favori parçaları arasında üst sırada yer alıyor.

Vivencia ürünlerine hem satış noktalarından hem de www.vivencia.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

“Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonuyla Modest Giyim Anlayışına Yepyeni Bir Boyut Getiriyor” için 2 cevap

  1. Selda erik dedi ki:

    Merhaba sizin görsellede paylaşmış olduğunuz cogu ürünü göremiyorum mesela bi elbise ve etek gördüm yeşiltopuklar sitesine girdim YÖK ve ben çok yoruldum artık bulamamaktan sıkıldım bana yardımcı olurmusunuz?

  2. admin dedi ki:

    Merhabalar, hangi ürünleri bulmakta sıkıntı yaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir