Villa Polonez Doğa İle İç İçe Huzur Dolu Bir Mekan

Villa Polonez Doğa İle İç İçe Huzur Dolu Bir Mekan

Villa Polonez

Polonezköy’ün muhteşem manzarası eşliğinde güzel mekan. Adından da anlaşılacağı gibi villanın alt katında hizmet veren, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak nezih bir yer.

Mekan, dört duvar içerisinde değil ormanlık alanda olduğu için yaz aylarında çok sık tercih ediliyor.

Villa Polonez

Neden Gitmeli?

Doğa ile iç içe olmaktan hoşlanıyorsanız Villa Polonez tam siz göre bir yer. Sandalye ve masalar, yemyeşil çimenlerin üzerinde konumlandırılmış adeta piknik havası veriyor. Kendinizi evinizin bahçesinde ya da mesire alanında gibi rahat hissettiriyor. Muhteşem manzarası ve enfes serpme kahvaltısı da sizi etkisi altına almayı başarıyor.

Villa Polonez

Ne Yemeli?

Serpme kahvaltısı ile meşhur mekanın menüsünde sıcak ve soğuk başlangıçlar, ızgara çeşitleri, zeytinyağlı ve salatalar bulunurken kendi spesiyali olan şeftali marmelatı-kaymak-dondurma-çikolata sos eşliğinde servis ettikleri tatlıları Villa Kup’u mutlaka denemelisiniz.

  • Villa Polonez İletişim:
  • Telefon: 0530 090 1393
  • Adres: Seyri caddesi, Aytaç çıkmazı No: 2 Polonezköy/ İstanbul

Yorumlar

“Villa Polonez Doğa İle İç İçe Huzur Dolu Bir Mekan” için bir cevap

  1. ozan dedi ki:

    Merhabalar bu hafta sonu pazar günü kahvaltıya gittik normalde kişi başı 60tl. ama sakın siz buna inanıp 60tl diye gitmeyin çünkü yalan. su kahve bile parayla. güneşin anlındasınız çay sınırsız ama buna nazaran geri kalan herşey parayla. 16 kişi gittik masaya oturduk direkt gelip masaya portakal suyu kac tane diye sordular ücret vs diyen kimse olmadı kahvaltı zaten rezalet masaya kimseye sorulmadan muhlama (kuymak) geldi insan bi sorar bu bu kadar para kac tane servis edelim yada istermisiniz diye ? soran eden yok ondan sonra hesap 1470 geldi. 25 tane su 16 tane kahve 10 portakal suyu ve 3 muhlama ( kuymak ) 960tl nerde 1470 nerde müdür geldi 70 tl ikramımız olsun dedi 1400 ödedik bir yanlıs anlamayın 90tl verecekseniz kahvaltıya gidin bogazda laciverte en azından bogazda kahvaltı yaparsınız ne ödeyeceginiz bellidir. buraya gidiyorsanız herseye hazırlı olun. artılara gelirsek mekan güzel yeşillik içinde ama havada güneş varsa bi şemsiye bile acmıyorlar. su için diye sanırım 🙂 vale olayı güzel düğgmeye basıyorsnuz araba hazırlanıyor. biz erken gittik sıkıntı olmadı ama ekibin geri kalanı yer yok dediler arabaları dısarı bıraktılar yani erken gitmiyorsanız bu da sıkıntı. SONUC OLARAK KAZIKLANMAK İSTİYORSANIZ GİDİN. aklı selim insan gitmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir