Viaport’un Gözde Markası Mulier’den Burberry Çanta Kazanın!

Viaport’un Gözde Markası Mulier’den Burberry Çanta Kazanın!

Mulier Viaport Tesettür Giyim Mağazası

Muhafazakar giyimin stil sahibi marka ve mağazalarını her zaman göz hapsinde tutuyoruz! Eğer bir marka hem şık hemde hesaplı ise o zaman ondan söz etmemek olmaz! Mulier‘de bunlardan biri…

Türkiye’nin en büyük Outlet AVM’si olan Viaport‘da hem yerli hem de yabancı bir çok markanın outlet ürünlerini bulmak mümkün, Mulier’de Viaport’un muhafazakar konseptteki en büyük mağazası.

Mulier Viaport Tesettür Giyim Mağazası

Hayal güçleri daima en yükseklerde gezinen stil sihirbazları için bir çok alternatifin yer aldığı Mulier‘de, T’dee Concept, Chamay, Almarwah, Arzu Kaprol gibi güçlü markaların ürünlerini %70’e varan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Beklentilerin üzerinde hizmet vermeyi ve geride mutlu müşteriler bırakmayı hedefleyen Mulier, giyimden eşarp ve şala, çantadan aksesuara 100’lerce ürün çeşidi ve 59.90TL‘den başlayan fiyatlarla Viaport AVM‘de keyifli alışverişin kapılarını açıyor.

Burberry Çanta

Burberry Hediye Çanta Kazanın!

Viaport AVM’nin en büyük ve stil sahibi muhafazakar giyim mağazası Mulier, her ay dünyaca ünlü markaların çantalarını hediye ediyor. Üstelik çantayı kazanmak çok kolay! 20 Ekim‘den itibaren Mulier mağazasına gelip, mağazada fotoğraf çektikten sonra Instagram hesabında #MulierViaport etiketi ile paylaşanlar hediye çanta kazanıyor. Ekim ayının hediye çantası ise Burberry‘den…

Mulier Viaport Tesettür Giyim Mağazası

Hem Viaport AVM’de günün keyfini çıkarmak hem de sezonun göz kamaştıran parçalarına en uygun fiyattan sahip olmak istiyorsanız Mulier sizin için doğru bir alternatif olacaktır!

Detaylı bilgi için Instagram’da @mulier_giyim hesabını takip edebilir veya www.mulier.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

  • Mulier Adres: Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 ViaPort – Pendik / İstanbul Viaport AVM
  • Tel: 0216 696 15 52

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir