Versace 2014 Çanta Modelleri

Versace 2014 Çanta Modelleri

Versace 2014 Çanta Modelleri

Sofistike bir moda anlayışına sahip olan Versace, her sezon tüm koleksiyonları ile hanımların ilgi odağı olmakta. Versace 2014 Çanta modelleri ise şıklığın, zarafetin ve lüksün adı diyebiliriz. Ayakkabı tutkusu biz hanımlar için ne kadar özelse, çantalar da aynı ölçüdedir.

Versace 2014 Çanta Modelleri

Versace stil sahibi hanımlar için dünya markaları arasında en ön sıralarda gelmektedir. Tüm koleksiyonları, defileleri, tanıtım videoları, markanın tüm modellerinde ne kadar titizlik gösterdiğinin ispatıdır.

Versace 2014 Çanta Modelleri

Çantalardaki ince işçilik ve detaylar, Versace markasının ne kadar özel olduğunu göstermekte. Versace 2014 çanta modellerinde birçok tasarım öne çıkmakta. Sezon trendi olan zincir saplı çantalar koleksiyonda çok fazla yer almıyor. Bunun yerine zımba detaylı modeller, deri üzerine desenli özel tasarımlar, kendinden desenli çantalar, tek renkli ve iki renkli şık modeller, yine sezon trendi olan kapitone detaylı çantalar Versace yeni sezon çanta koleksiyonunda öne çıkan parçalar arasında.

Versace 2014 Çanta Modelleri

Versace çanta modellerinde renk seçenekleri ise bir hayli fazla. Her modeldeki çantanın farklı renkle seçenekleri hanımların beğenisine sunulmakta. Sezon renkleri olan bordo, mor, siyah ve kahveler koleksiyonda öne çıkan renkler. Koyu kış tonlarının yanı sıra yazı anımsatan sıcak canlı renkleri de Versace çanta modelleri içersinde görmekteyiz.

Versace 2014 Çanta Modelleri

Yorumlar

“Versace 2014 Çanta Modelleri” için bir cevap

  1. çağlaırmakerol dedi ki:

    bayıldım çanta harika hepsinede bayıldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir