Valentino 2014 Resort Koleksiyonu

Valentino 2014 Resort Koleksiyonu

Tesettür Giyim Valentino 2014 Modelleri

Valentino 2014 Resort Koleksiyonu moda severlerin karşısına iddialı bir şekilde çıktı. Valentino her sezon olduğu gibi, özgün tasarımlarıyla bu sezon da herkesin takdirini kazanıyor. Valentino Resort koleksiyonunda hayalle gerçeği buluşturan tasarımları, stilistlerin muhteşem ilhamlarıyla görmekteyiz. Valentino bu koleksiyonunda her bir parçanın fikri olgusunu, birbirinden farklılık olarak stilize etmeyi başarmıştır.

Tesettür Giyim Valentino 2014 Modelleri

Lacivert etek, ceket, üniformatik havasıyla hem resmiyeti hem de zerafeti birleştiren bir şıklık oluşturuyor. Pembe, pileli, boydan boya uzun bir elbise tesettürlü hanımların rahatlıkla kullanabileceği tasarımlar arasında geliyor.

Çizgili triko ve düz lacivert kazaklar da yine klasik eteklerinizle kombin edebilirsiniz. Floral desenler bu sezonda trendler arasında. Koleksiyonda floral desenlerin vurgularını görüyoruz. Valentino koleksiyonunda floral desenlere fazlasıyla rastlıyoruz. Safari, kamuflajlı askeri pardesü de bize farklı bir tercih sunuyor.

Tesettür Giyim Valentino 2014 Modelleri

Valentino 2014 Resort Koleksiyonunda, feminen algılar yerine minimalist formlar dikkat çekiyor. Valentino bazen klasik, bazen vintage, bazen spor ve bazen de resmi imgeleri düşünerek koleksiyonda birçok modele yer vermiş. Umarız sizler de bu koleksiyona bayılacaksınız.

Valentino 2014 Resort Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir