Uzun Hırka Giymenin 5 Stil Sahibi Yolu

Uzun Hırka Giymenin 5 Stil Sahibi Yolu

Desenli Elbise ve Hırka Kombini

Mevsim geçişlerinin kıdemli üyesi hırkalar, şimdi merceğimiz altında! 2019 ilkbaharında, ılık havaların yumuşak parçası olan uzun hırkaları, tesettüre uyarlamanın 5 stil sahibi yolunu derledik .

Denim Elbiselerle Cool Havayı Yakalayın

Ekose elbiseler, çiçek baskılı elbiseler, etnik desenli şifon elbiselerle uzun hırkaların uyumunu aklınızın bir köşesinde olsun. Bunların dışında, joker parçamız hırkaların en iyi eşlikçisi denim elbiseler yıldız kombinlere oynuyor.

Denim Elbise ve Uzun Hırka Kombini

2019 ilkbaharında trendler listesinde başı çeken denim elbise ve etekler, bu kadar modayken mevsimin geçiş parçası hırkalar ile bir araya getirmeden olmaz. Öyle ki denim elbiseler, jile ve salopet modellerden olursa gençlik aşısı tam dozunda verilecek. Denim jile elbiselerin içine basic bir tişört, canlı renklerdeki uzun hırka, hırkanın içinden takacağınız omuz çantaları, sporcu çorapları ve sneakerlar görünümünüzü tamamlayacak.

Beyaz Uzun Hırka ve Beyaz Pantolon Kombini

Natürel Stiller İçin Bol Beyaz Pantolon ve Beyaz Hırka

Güneşli ama serin ilkbahar günlerinde, hem ısı dengenizi sağlayacak hem de enerjinizi düşürmeyecek harika bir kombin önerimiz var. Bol beyaz pantolon, beyaz basic uzun tişört, beyaz uzun hırka, beyaz şal ve de beyaz sneaker. Bahsettiğimiz her parçanız aynı tonda beyaz olmasına da gerek yok. Ekru ya da griye çalan beyazlar ton sür tona uyum sağlayacaktır. Eğer isterseniz çantanızı ve aksesuarlarınızı siyahtan yana kullanarak cool havadaki ton sür ton kombini monokrom stile çevirebilirsiniz.

Benin Uzun Hırka ve Piliseli Etek

Pudra Hırka – Benin: Satın Al

Güncel Stil Denklemi: Pileli Etek & Uzun Hırka

Kış sezonu boyunca kazaklarla kombinlediğiniz pileli etekleri, şimdi hırkalarla kullanmanın zamanı geldi çattı. Pileli eteklerin üzerine kombinleyeceğiniz tişörtleri eteğinizin içine sokun. Etek ve tişörtünüzün üzerine yumuşacık dokusuyla serin havalardan koruyacak uzun hırkaları kombinleyin. Unutmayın ki hırkanızın boyu diz hizasını geçmemeli. Bu görünümle hem ince belli hem de olduğunuzdan daha uzun gözükeceksiniz. Hırkanızı, beyaz, kırmızı, mavi üçlüsünün renk bloklarıyla seçerseniz kolejli stile adım atacaksınız demektir.

Refka Tulum ve Uzun Hırka

Tulum ve Uzun Hırka – Refka: Satın Al

Tulumlar, Hırkalarla Daha Güzel

Tesettürlü kadının dolabına modern bir hava getiren tulumlar, her zaman etek bolluğu veremeyebiliyor. Özellikle bazı tasarımların arka görünümleri hoş durmuyor, rahat ettirmiyor. Bunun içinse imdada yetişen kurtarıcı parça hırkalar oluyor. Tulumların cool havasına cool’luk katan uzun hırka tasarımları iki ters köşe parçanın bir aradaki muhteşem uyumunu yansıtıyor .

Muni Muni Hırka

Çizgili Hırka – Muni Muni: Satın Al

Atletik Akım: Salaş Tunik & Çizgili Hırka

Sezonda atletizm destekçisi birçok parça, trendler listesinde başı çekiyor. Bu akıma eşlik eden çizgili maksi boy hırkalar da bunlardan biri. Günlük hayatta ve hafta sonunda eforsuz bir kombin yapmanın en konforlu seçenekleri olan salaş tuniklerle çizgili hırkalar ne giysem derdine son verecek en pratik eşleşmeyi yakalıyor. Yere kadar uzanan hırkaların havalı tavırları, sportif çantalar ve ayakkabılarla da birleşince güncel bir stili yansıtıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir