Uyumlu Giyim Trendi Geri Dönüyor!

Uyumlu Giyim Trendi Geri Dönüyor!

Uyumlu Giyinme Trendi

Uzun zamandır unuttuğumuz bir akım geri dönüyor! Uyum trendi

90’ların en belirgin trendlerinden olan uyumlu giyim oldukça kolay kombinlenebilir gibi görünse de bazı kesin kuralları var. Birbiriyle uyumlu parçaları bir arada en şık haliyle ortaya çıkarmak marifet istiyor! Bu trendi denemeden önce önerilerimize kulak verin!

Uyumlu Giyinme Trendi

Bu Uyuma Ayak Uydurun!

2014-15 sonbahar kış sezonunda her yerde karşımıza çıkacak olan uyumlu kombin trendine ayak uydurmaya ne dersiniz?

Uyumlu kombinlere özellikle Gucci ve Ralph Lauren defilelerinde sıkça rastladık. Şimdilerde ise stil ikonları da bu trendi yükselişe götürüyor. Şimdi gelin uyumlu giyinme trendinin püf noktalarını inceleyelim.

Uyumlu Giyinme Trendi

Uyumlu Parçaların Sayısı

Uyumlu giyinme trendinin ilk kuralı kombinlerinizden 2’den fazla uyumlu parçayı kullanmamanız. Aynı desende 2’den fazla uyumlu parça varsa bu sizi trend olmaktan çok uzağa götürecektir.

Uyumlu Giyinme Trendi

Uyumlu Renk Seçimi

Uyum trendinin bir diğer kuralı ise natürel tonları seçmektir. Baştan aşağıya canlı renkleri tercih etmek bu trende oldukça iddialı bir giriş yapmak demektir! Siz en iyisi natürel tonlardan başlamayı deneyin.

Uyumlu Giyinme Trendi

Uyumlu Aksesuar Seçimi

Uyumlu bir kombin hazırladınız ve buraya kadar her şey normal. Peki ya aksesuar seçimi? Aksesuar seçiminde dikkat etmeniz tek kural abartıdan kaçmak. Aksesuarlarınızda tercihinizi sadelikten yana kullanarak uyumlu kombinlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Uyumlu Giyinme Trendi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Uyumlu giyineyim diye ayakkabı ve çantanızı da uydurmaya çalışırsanız trendin dışına çıkmış ve demode bir görüntü oluşturursunuz. Bu sebeple bu trendi kombinlerinizde uyarlarken ayakkabı ve çantanızı zıt tonlarda seçin.

Uyumlu Giyinme Trendi

2 Trackbacks

  • 2014-12-19 | Permalink |

    […] kullanmalı?  Genellikle nubuk, kaşmir gibi kumaşlarla karşımıza çıkacak olan buzul grisini uyum trendine göre kullanmak kusursuz bir seçim […]

  • 2014-12-26 | Permalink |

    […] Örneğin geçtiğimiz yıllarda kontrast renklerin beraberliğini konuşuyorken, şimdilerde uyumlu renklerin beraberliklerini yorumlar olduk! Bizde YeşilTopuklar editörleri olarak bu kışın öne çıkan […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *