Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kışın Klasik Mavi Kıyafetleri Nasıl Giymeli?

Kışın Klasik Mavi Kıyafetleri Nasıl Giymeli?

Mavi Kazak Ve Uzun Triko Elbise Modeli 2015

Her yılın renk trendleri farklı olduğu gibi kombinlendiği renkler de farklılık gösteriyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda kontrast renklerin beraberliğini konuşuyorken, şimdilerde uyumlu renklerin beraberliklerini yorumlar olduk! Bizde YeşilTopuklar editörleri olarak bu kışın öne çıkan en trend renklerine özel, bu kış size kılavuz olacak, A’dan Z’ye dolu dolu bir stil dosyası hazırladık!

Hatırlarsanız daha önce Kızarmış Badem, Buzul Grisi ve Kızıl Kahveyi kıyafetlerinizde nasıl kullanmanız gerektiğini, bu renkteli parçaları neyle nasıl kombinlemenin daha uygun olduğunu anlatmıştık. Bugünün rengi ise Klasik Mavi… Klasik maviyi neden seviyoruz? Hangi renklerle uyumlu? Bu renk parçalar nasıl kombinlenir? Gelin birlikte göz atalım…

Mavi Tesettür Kombin 2015

Klasik Mavi ile Ne Giymeli?

Derin ve güven veren bir renk olan mavi, yeni sezonda en klasik tonu ile karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerinizle güçlü ve güvenilir bir etki oluşturmak istiyorsanız bu sezon gardıroplarınızda klasik maviye yer açmalısınız.

  • Kombin Detayları
  • Kaban: ZLYC
  • Ayakkabı-Çanta: Proenza Schouler
  • Tunik: Rick Owens
  • Eşarp: Selected

Tesettür Giyim Stil Önerileri

Klasik Maviyi Neden seviyoruz?

Klasik mavi gücün ve güvenilirliğin sembolü olduğu kadar içe dönüklüğün ve derin duygulara sahip olamanın da bir göstergesi. Bu etki ile ilerleyen zamanların gözde renkleri arasına gireceğinden eminiz.

Klasik Maviyi Nasıl Kombinlemeli?

Çiçek baskıları, leylak tonları ile iyi bir kombinasyon oluşturulabilir.

Hangi renkler ile uyumlu?

Kumtaşı, gri, marsala ve gelincik renkleri ile kusursuz bir uyum yakalanabilir.

1 Trackback

  • 2015-05-14 | Permalink |

    […] sezon denizin derinlerine yolculuk var… Yaz ruhunu yansıtan “mavi“nin her tonuyla şimdiden tatil günlerinin hayalini […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *