Üsküdar’da Köşe Bucak Kitap Olacak!

Üsküdar’da Köşe Bucak Kitap Olacak!

7. Üsküdar Kitap Fuarı

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından açılışı yapılacak 7. kitap fuarı tüm İstanbulluları kültür ve edebiyat yolculuğuna çıkaracak…

Hayata geçirdiği etkinliklerle Üsküdar’ı İstanbul’un kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi tarafından, her sene geleneksel olarak düzenlenen Kitap Fuarı’nın 7.’si başlıyor.

7. Üsküdar Kitap Fuarı

Türk hikayeciliğinin usta yazarı Mustafa Kutlu’nun onur yazarı olduğu, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın konuşmacı olarak katıldığı 7. Kitap Fuarı, kitap severlerin yanı sıra seçkin yayın evlerini ve Türkiye’nin en sevilen yazarlarını buluşturacak. 19 Şubat Cumartesi günü açılışı yapılacak fuar, tüm İstanbulluları kültür ve edebiyat dolu bir yolculuğa çıkaracak. Alanında lider yüzlerce seçkin yayınevi ve yazarın katılımıyla adeta bir edebiyat şölenine dönüşecek olan fuar süresince; çok önemli isimlerle söyleşi ve imza etkinlikleri de düzenlenecek.

7. Üsküdar Kitap Fuarı

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 19 Şubat Cumartesi günü saat 13.00 de Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde başlayacak 7. Kitap Fuarı’nda sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

  • Tarih: 19 Şubat Cumartesi
  • Saat 13.00
  • Yer: Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir