Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ürdün Kraliçesi Rania Al Abdullah’ın Zarif ve Benzersiz Sonbahar Stili

Ürdün Kraliçesi Rania Al Abdullah’ın Zarif ve Benzersiz Sonbahar Stili

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah Etek Bluz Stilleri

Kate Middleton ve Meghan Markle, giyimleriyle son zamanların en çok konuşulan kraliyet kadınlardan olsa da modayı geride miras bırakan başka bir isim daha var: Ürdün Kraliçesi Rania Al Abdullah. Kuşkusuz dünyanın en şık kraliçelerinden olan Rania Al Abdullah‘ın beğeni toplayan zarif şıklığı, İnstagram’daki yaklaşık 5 milyonluk takipçisinden de anlaşılıyor. Cesur renk ve baskılar giymekten korkmayan majesteleri, Alexander McQueen, Valentino gibi dünya markalarının kusursuz parçalarını, benzersiz şekilde bir araya getiriyor. Yeni sezonda da ikonik kombinleriyle dikkatleri üzerine çeken kraliçenin ilham olacak sonbahar stillerine gelin yakından bakalım.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Kırmızı – Siyah Davet Stili

Kırmızı – Siyah Davet Stili

Rania Al Abdullah, geçtiğimiz haftalarda İstanbul’daki bir foruma katıldı. Kraliçe, bu özel günde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan ile çekildiği fotoğrafı İnstagram hesabından paylaşarak on binlerce beğeni topladı. Ve hatta bu postu sponsor reklamlarında bile kullandı. Öyle ki kraliçenin kontrast sonbahar stili de hayranlık uyandırdı. Rania Al Abdullah, Emilia Wichstead markasından tercih ettiği kırmızı kloş eteği, kırmızı karpuz kollarıyla yıldızlaşan siyah bluzu ile kombinledi. Siyah yüksek topuklu stillettolar da bu zarifliği tamamlayan en önemli parçaydı.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Ekru Takımla Zarif Stili

Ekru Takımla Kusursuz Zarafet

Ürdün Kraliçesi Rania Al Abdullah’ın Çerkes Kültür Akademisi’ne yaptığı ziyarette giydiği ekru takım, zarif görünümüyle dikkatleri üzerine topladı. Beyaz krep kalem eteğin üzerine tercih ettiği Chloe markasına ait çember süslü kontrast panelli bluzu, şıklığını garantileyen kusursuz bir parça oldu. Siyah – beyaz bütünlüğü sağlamak içinse siyah topuklular kraliçenin seçimi oldu. Bu ferah kombinde dikkatleri çeken bir diğer ayrıntıysa Rania Al Abdullah’ın, sportif saati oldu.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah Gece Mavisi Klasik Stil

Gece Mavisiyle Klasik Şık

Bir öğretmen akademisinin etkinliğine katılan Kraliçe Rania Al Abdullah, zaman ve mekana göre nasıl giyinmesi gerektiğini çok ama çok iyi biliyor. Sonbahar stilinde lacivert, gece mavi tonlarını kullanmayı tercih eden kraliçe bu gizemli renk tonunu siyahla bütünleştiriyor. Zeus & Dione markası desenli bluzuyla klasik bir görünüme bürünen Rania Al Abdullah, yine şık, yine zarif.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Siyah Beyaz Ofis Stili

Ofis Temasında Kontrast Kombin

Kraliçe Rania Al Abdullah’ın katıldığı davetlerde, tercih ettiği parçalar kadınlara mekan uyumu konusunda da ilham oluyor. Majestelerinin bir ofis ziyareti sırasında kullandığı siyah pantolon, beyaz bluz ve kırmızı fular ile kırmızı ayakkabı kombini buna bir örnek. Sonbahar stilinde bu renk birlikteliklerini oldukça tercih eden kraliçe, uyum konusunda da ipuçlarını veriyor.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Buz Mavisi Giyim Stili

Buz Mavisi Takımla Zarafet Dersi

Heforshe zirvesinde bir konuşma yapan Rania Al Abdullah, stiliyle kusursuz bir zarafeti temsil ediyor. Flare pantolonun yan şeritlerindeki detaylar, kruvaze kesim ceketinin bel vurgusu, göz alıcı işlemelerle bezeli fularıyla baştan aşağı buz mavisi bir kombinle karşımıza çıkan majesteleri, görenlere şıklık dersi veriyor. Kraliçe bu stilinde, baştan aşağı soft bir rengin, nasıl kusursuz görüneceğini de kanıtlıyor.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Tulum-Ceket Stili

Sonbaharın Ton Sür Ton Görünümü

Kraliçenin New York ziyaretindeki klasik kombini, sonbahar stilleri için zarif bir ilham veriyor. Son zamanların tartışılmaz ikon parçası tulumu kusursuzca eşleştiren majesteleri, bele dolanan kalın kahve tonlarındaki kemerle inceliğini vurguluyor. Bu görünüme eşlik eden koyu yeşil ceket de ton sür ton uyumu sergileyerek hoş bir havaya bürünüyor.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Siyah Elbise Stili

Bir Akşam Yemeği Elbisesi

Ürdün’de bir akşam yemeğine katılan Rania Al Abdullah, Hüseyin Bazaza markasına ait ikonik elbisesiyle dikkatleri üzerine topluyor. Şık bir silüete işlenen sportif çizgiler, romantik danteller klasik havayı asla bozmuyor. Dior marka siyah rugan stillettosu, eline aldığı minik çantası ve elmas küpeleriyle kraliçe tarzını yine konuşturuyor.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah'ın Siyah-Sarı Giyim Stili

Sezonun Sarı & Siyah Uyumu

Kraliçe Al Abdullah, yeni sezonun en kusursuz uyumuna imzasını atıyor. Siyah yüksek bel bol paça pantolonuyla, yine siyah detaylara sahip Roksanda marka sarı bluzu eşleştiriyor. Siyah stillettolarıyla ince uzun bir görünümün altını çizen majesteleri, sonbaharın en iyi eşleşmelerine ilham oluyor.

Ürdün Kraliçesi Rania al Abdullah ve Kızları

Kraliçenin Mutlu Aile Pozu

Dört çocuk annesi bir kadın olarak tekrar tekrar alkış toplayan Rania Al Abdullah, sadece güzelliği, şıklığıyla konuşulmuyor. Eğitim, sağlık, kültür alanlarındaki çalışmalarının yanında insani duyarlılığıyla da gündeme gelen majesteleri, mutlu aile tablosuyla da takdir topluyor. İki kızının doğum gününde paylaştığı bu fotoğraf da majestelerinin takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *