Ünlü Dubai Feraceleri Şimdi Mor İnci Butik’te

Ünlü Dubai Feraceleri Şimdi Mor İnci Butik’te

2013 Ferace Modelleri Mor İnci Butik

Beklenen Feraceler Mor İnci Butik’te Satışta!

Yaz yavaş yavaş geliyor… Ansızın çıkan davetlerde, ne giyeceğimizi bilemediğimiz kına gecelerinde ya da kayıtsız şartsız rahatlık istediğimizde elimizi attığımız tek şey bol tiril tiril bir ferace oluyor.

YesilTopuklar.com abaya ve feraceleri yakından inceliyor!

2013-Ferace-Modelleri-Mor-İnci-Butik

Şimdilerde abiye elbiselerin üzerinde bir kurtarıcı olarak adlandırdığımız ve her tesettürlü kadının dolabında mutlaka bulunması gerek dediğimiz abayaları, Türkiye’de bilinen ismiyle feraceleri sizler için büyüteç altına aldık. Taşlı, süslü, renkli, kemerli ya da işleme detaylı olması fark etmiyor, her ortama ve her duruma uygun bir ferace en önemli ihtiyaç listesinde yer alıyor.

Uzun yıllardır Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Abu Dhabi, Kuveyt, Katar, Umman ve Suudi Arabistan’daki ünlü abaya markalarının tasarım ve üretim süreçlerini yürüten Kazzaz Design şimdi MOR İNCİ BUTİK‘te satışta!

2013 Ferace Modelleri Mor İnci Butik

Küçük Renk Detaylı Abaya ve Feraceler

Renkli giymek zordur. Her zaman daha fazla dikkat çeker. Ancak MOR İNCİ BUTİK‘te yer alan ferace ve abayalarda kullanılan ufak renk detayları hiç de rahatsız etmiyor, aksine: genç, dinamik ve asil duruyor… Özellikle bu sezon neon renkler her zamankinden daha fazla ön planda. Yani içinde küçük renklerin bulunduğu bir feracenin tam vakti!

2013 Ferace Modelleri Mor İnci Butik

Taşlı ve İşlemeli Feraceler

MOR İNCİ BUTİK‘te satışa sunulan abaya ve feraceler ışıl ışıl görünümleriyle bizden tam not aldı. Parıl parıl parlayan taş işlemeli abaya ve feraceler bir davet ya da düğünde giymek için çok uygun. Dilerseniz bu abaya ve feraceleri yaklaşan kına gecelerinde de kullanabilirsiniz. Taş ve işlemeler ister kolunda olsun isterseniz de sadece yakasında ya da eteğinde bulunsun, karar sizin…

Kına-Gecelerine-Özel-Abiye-Modelleri-Mor-İnci-Butik

Kına Gecelerine Özel Abiye Modelleri Mor İnci Butik’te

Yaz gelmeye başladı mı hanımları bir telaş alır. Hepimizin illa ki yazın evlenecek, nişanlanacak bir arkadaşı ya da eş, dost, akrabası vardır. Tesettürlü hanımlar için en zor olanı da bu olsa gerek. Çünkü hanımlar arasında düzenlenen özel gecelerde zarif bir abiye bulmak hiç de kolay değil.

2013 Tesettür Abiye Modelleri

Bu telaşın içine düşüp de mağaza mağaza gezmeye başlamadan önce size bu yazın en güzel abiyelerini bulacağınız bazı örnekler göstermek istedik. MOR İNCİ BUTİK‘teki abiye elbiseleri gördüğümüzde bir an önce yaz gelsin diye içimizden geçirmeden edemedik.

Eğer sizin de önünüzde ne giyeceğim diye dert ettiğiniz bir düğün, nişan ya da kına gecesi varsa MOR İNCİ BUTİK‘e uğramalısınız.

Kına-Gecelerine-Özel-Abiye-Modelleri-Mor-İnci-Butik

MOR İNCİ BUTİK‘te bulunan birbirinden güzel abaya ve feracelerin fiyatları 379.90TL ‘den başlıyor. Büyük ilgi ve beğeni toplayan feraceleri ve abiye elbise modellerini daha yakından görmek için mutlaka MOR İNCİ BUTİK‘e uğramanızı öneriyoruz. Ürünlerle ilgili tüm sorularınız ve fiyat bilgisi için Mor İnci Butik’in Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.morincibutik.com

Mor İnci Butik Facebook / Mor İnci Butik Twitter

Mor İnci Butik – ÜSKÜDAR
Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. No.118/A Üsküdar-İstanbul
Tel: 0216 328 49 82

Mor İnci Butik – ERENKÖY
İstasyon Cad. No:32/B Erenköy İstanbul
Tel: 0216 386 77 57

2013-Ferace-Modelleri-Mor-İnci-Butik

Yorumlar

“Ünlü Dubai Feraceleri Şimdi Mor İnci Butik’te” için 2 cevap

  1. kiraz dedi ki:

    kenarı altın şeritli ferace ne kadar

  2. admin dedi ki:

    Merhabalar, feracelerin fiyat bilgisi için Mor İnci Butik Facebook sayfası ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime hemen geçmek için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir