Ünlü Çöp Şiş’in En Trend Mekanı “Çöpçü”

Ünlü Çöp Şiş’in En Trend Mekanı “Çöpçü”

Alkolsüz-Mekanlar-İstanbul

Selçuk ve Aydın Ortaklar’ın ünlü çöp şişini İstanbul’a getirerek ‘Çöpçü‘ markasını, Suadiye ve Kavacık’ta açtığı restoranlardan sonra şimdi de Anadulu yakasında Ethem Efendi, Maltepe Sahil, Pendik, Şerif Ali’de Avrupa yakasında ise Bahçeşehir ve 1. Levent’te açacağı şubeleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor…

Kendine has dekorasyonuyla misafirlerine sıcak bir atmosferde hızlı bir servis sunmakta olup enfes tatlardaki lezzetlerini kaliteli gıda anlayışı ile geliştirerek sizlere sunmayı amaç edinen Çöpçü evlerinize ve iş yerlerinize yakın şubeleri ile her an her yerde yakınınızda olmayı hedefliyor.

Birçok markada Genel müdürlük, gıda ve perakende sektöründe önemli şirketlerde danışmanlıklar yapan Abdurrahman Yuvalı, kendisinin de yatırım yapmayı tercih ettiği bu alanda önemli boşluklar olduğunu, kaliteli ve sağlıklı yemekler ile bu boşluğu en iyi şekilde doldurmaya çalıştığını söylüyor.

Çöpçü Gıda bünyesinde konsept danışmanı olarak görev yapan İrfan Baytaş’da uzun yıllar profesyonel hayatta üst düzey görevlerde bulunmuş olup, birikimlerini şimdi Çöpçü Gıda için kullanmaktadır.

Uzun yıllara dayalı kurumsal deneyimlerini Çöpçü‘ye aktaran Yuvalı ve Baytaş kurdukları franchise sisteminin mükemmel alt yapısıyla da çok hızlı bir büyüme planı yaptıklarını ifade ediyor, bu lezzetleri herkese kolayca ulaştırabilmeyi hedefliyor.

Şubeler özellikle sadeleştirilmiş menüsü ile dikkat çekiyor ve müşterilerini lezzetli yemeklerle buluşturuyor.

Alkolsüz Mekanlar” ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir