Umre ve Avrupa Seyahati Hediyeleriyle Trend Fest Başlıyor!

Umre ve Avrupa Seyahati Hediyeleriyle Trend Fest Başlıyor!

Trend Fest İstanbul

İstanbul’un en yeni ve en iyi şehir otellerinden Hilton İstanbul Kozyatağı‘nda, 17-18 Aralık tarihleri arasında yerel tasarımcıların ve seçkin markaların ürünlerinin satışa sunulacağı Trend Fest İstanbul başlıyor.

2016’yı özel hediyelerle uğurlamaya hazırlanan Trend Fest İstanbul, birçok tasarımcıyı da ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Moda, aksesuar ve dekorasyon alanlarında birbirinden farklı tasarımları bir araya getiren Trend Fest İstanbul 17-18 Aralık tarihleri arasında sizlere özel büyük hediyeler ve sürprizler sunacak. Ayrıca Hayat Holding’ten 20.000 adet sürpriz promosyon ürün dağıtımnın yapılacağı festivalde Elika Çocuk Atolyesi de ahşap oyuncak boyama ve yüzboyama balon etkinliği ile çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak. İki gün boyunca sürecek olan festival, 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

Trend Fest Tasarımın Kalbi Oluyor

Katılımcılar arasında; Elif Almak, Elif Yakar, Nuqa, Zehra Uçar, Esra Keküllüoğlu, Safiye Ekiz, Ebru Kaya, Patik, Pastella, Ferraceci, Hayalen Tasarım Evi, Mina Butik, Zenep Sarıkaya, İpekhan, İnci Moda Deri, Rindalmadani Design, Jacket & Vest, Kübra Alpay Design, Sefa Merve, Sadakataşı, Zehra Yıldız, Büşra Bayram, Elif Yılmaz Design, Müfide Sultan, Rayina Butik, Pembe Fiyonk, İpek Deniz Butik, Zaid Collection, NCS Sümeyye Yalçın, Zahraa Butik, Ela Kaftan, Şükran Uysal, Şal Evi, Argite Eşarp, Hacer Aktaş, Tuazze, By Seda Can Polat,  Moda İpek, Zeysu Akyüz, Tarz Davet, Modaasist, Eleleyiz, Yepconcept, Elita Çocuk Atolyesi, Hayat Holding, Lavtacı Andon, Lokumcu, Büşrafin, Ümit Babet, Aminur Takı, Kuzenler Hediyelik, Püskül Home, Katre Moda, Mahhenna, Gemlik Aşevi ve Petunya Shop gibi birçok tasarımcı ve markanın yer aldığı festivalde sezonun en iyi parçalarını bulmak hiç de zor olmayacak.

Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden biri olan Kozyatağı, moda ve tasarım dünyasının renkleriyle buluşuyor. 17-18 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Trend Fest İstanbul ‘da onlarca marka ve tasarımcı; hayatı, yaşamı ve şehri tasarlamak üzere bir araya geliyor. İstanbul’u yaşamayı bilen ve şehrin ışıklarından ilhamla eserler üreten tasarımcılar, her an dinamik ve canlı olan Hilton İstanbul Kozyatağı‘nda buluşuyor. 60 seçkin marka ve tasarımcı bu etkinlikte etkinlikte bir araya geliyor.

Trend Fest İstanbul

Umre ve Avrupa Seyahati Kazanın

Sevilen tasarımcıların moda-aksesuar kategorilerinde tasarımlarını keşfedebileceğiniz ve doyasıya alışveriş yapabileceğiniz Trend Fest Istanbul, çok özel hediyelerle geliyor.

Festivale katılım yapacak ziyaretçiler arasından seçilecek isimleri Umre ve Avrupa Seyahati gibi pek çok sürpriz hediyeler bekliyor. Bu efsane günde çekilişe katılarak siz de hediye kazanmak istiyorsanız, hemen kayıt olmak için hemen tıklayın ve siz festivalin tadını çıkarırken bu şanslı isimlerden biri olun.

Trend Fest İstanbul

Halepli Kadınlar Standı

60 önemli marka ve tasarımcının katıldığı festivalde “Halepli Kadınlar Standı” oluşturulacak. Standın koordinasyonunun Sadakataşı Derneği’nin yapacağı Halepli Kadınlar Standı’nın gelirinin tamamı Halepli kadınlara gönderilecek.

Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

Trend Fest İstanbul’a Nasıl Gidebilirim?

İstanbul’un en prestijli tesettür alışveriş festivali Trend Fest İstanbul’un gerçekleşeceği Hilton İstanbul Kozyatağı, Optimum Outlet alışveriş merkezinin karşısında bulunmakta ve metroya da yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca pek çok farklı noktadan ücretsiz servis hizmeti de mevcut.

Trend Fest İstanbul

Tüm soru ve görüşleriniz için www.trendfestistanbul.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Festival ile ilgili tüm detayları ayrıca instagram.com/trendfestistanbul adresinde de bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir