Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ulaşılabilir Paltolarla Sezonu Yakala!

Ulaşılabilir Paltolarla Sezonu Yakala!

Kuaybe Gider Manto Modelleri 2016

Kuralsız bir kış sezonu geçirirken, gardırobu son derece karışık olan sezon kadınının işini kolaylaştıracak ve ulaşılabilir ürünlerle farklı karakterlerde can bulacak yepyeni bir önerimiz var.

Kuaybe Gider 2016 palto modelleri “Into the wood” konseptiyle soğuk kış günlerine yeniden göz kırpıyor. Doğanın içindeki sert tavrını ortaya koyan kaşe paltolar ve trençkotlar dışarıdaki soğuğa karşı meydan koyuyor. Bileklere kadar uzanan ampirik palto ise sezonun minimal-feminen dokunuşları ile Popüler Fransız kadını imajını altüst ederek, Ampirik mantolu popüler Türk kadınlarının ayak sesleriyle geliyor diyebiliriz. Artık moda rüzgarları bu gardıroplarda esecek.

Kuaybe Gider Manto Modelleri 2016

Şehirde Geçen Kış

Sıcacık dokular, fonksiyonel formlarla Kuaybe Gider 2016 kış koleksiyonunda buluşuyor! Rahat kesimli süet trençkot, dökümlü triko elbise ve sıcacık bir şal. Minimal, sıcak ve şehirli; tıpkı olması gerektiği gibi.

Fark oluşturan ve ilham veren Kuaybe Gider palto modelleri en ciddi toplantılara giderken bile kalıbına sığmayan özgür ruhunuzun nüksettiği anlarda sizi kamufle edecek. Şehirde geçen kışa kolayca uyum sağlayabilen bu dökümlü siluet her an değişime hazır. En iyi yardımcısı ise yün karışımlı bir şal.

Kuaybe Gider Tesettur Giyim Modelleri

İddialı Stilin Yeni İmzası; Desen

Kuaybe Gider 2016 kış koleksiyonunda kadınların asla hayır diyemeyeceği kilim desenleri de yerini alıyor. Etnik desenleri bir sanat eseri niteliğinde yorumlandığı koleksiyon, iddialı bir stilin de adresi oluyor.

Genç Eksene Kayan Tasarımlar

“Into the wood” konseptiyle yenilenen Kuaybe Gider 2016 kış koleksiyonunun bir yönü yepyeni ve çok genç bir eksene doğru kayıyor. Denim kumaştan dizayn edilmiş parçalar hem genç ve dinamik, hem de zamansız olmaya aday. Genç ve yenilikçi ruhunu ceket modellerinden palto modellerine, denim tuniklerden desenli trençkotlara kadar pek çok modelde kullanan marka bu konuda oldukça başarılı.

Kuaybe Gider Palto Modelleri 2016

Şehirli, genç ve yenilikçi görünümünüze bir tutam katkıda bulunabilmek için ulaşılabilir paltolarla sezonu yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kuaybe Gider 2016 kış koleksiyonunu yakından incelemek ve en yakın bulduğunuz parçayı edinmek.

www.kuaybegider.com

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *