Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ulaşılabilir İndirim Ürünleriyle 5 Farklı Kombin

Ulaşılabilir İndirim Ürünleriyle 5 Farklı Kombin

İndirimli Tesettür Kombinleri 2016 Yaz

Tam da sezon ortasında tüm markalar ürünlerini indirimli sunmaya başladı. 2016 yazının en trend parçalarına sahip olarak birbirinden şık kombinler oluşturmanın da tam zamanı.

Çizgiden, çiçek desenine nakışlardan armalara, sezonun hem minimal hem dinamik parçalarıyla sofistike tesettür kombinler oluşturmak isteyenler buraya! İndirim ürünlerini yaz dolaplarınıza katarak, 5 farklı kombin oluşturmak için ilhamınız da Yeşil Topuklar’dan.

İndirimli Tesettür Kombinleri 2016 Yaz

Tunik: İpekyol 259,00TL yerine 184,00TL

Çiçek İşlemeleri Şimdi Dene

Trend listelerinde adından sıkça söz ettiren floral desenli tasarımların en cool hali, konforlu tuniklerde kendini gösteriyor. Tuniklerin üstüne işlenen mis kokusunu tasarımlara getiren çiçekler de baharın renklerini yansıtıyor. İşlemelerin renkleriyle oluşturacağınız kombin oyunları ise bir o kadar zevkli olacaktır. Yaz aşkını körüklemek içinse bir sandalet yetecek.

İndirimli Tesettür Kombinleri 2016 Yaz

Kap: İpekyol 399,00TL yerine 203,00TL

Çizgisiz Kombin Düşünülemez

Her markanın koleksiyonunda muhakkak göreceğiniz çizgili parçalar, artık vazgeçilmezimiz oldu. Renk renk çizgiler enine-boyuna her haliyle tasarlandı. Tek yapmanız gereken basitliğe indirgemeyen, kendini kalitesi ve kesimiyle belli eden çizgili bir tasarımı bulmak. Tabii ki indirimli haliyle. Geri kalan kısmı ise oldukça basit. – hem şık hem sportif halinizi bozmadan – çizgilerden birini seçip kombini tamamlamak. Tabii ki renkleri illaki uydurmak zorunda değilsiniz. Bunun için daha önceki yazılarımızı incelebilirsiniz.

İndirimli Tesettür Kombinleri 2016 Yaz

  • Tunik: Zara 99.95TL yerine 69.95TL
  • Pantolon: Mango 99,99TL yerine 49,99TL

Konforlu Bol Pantolonları Kombinleyin

Desenler kadar kesimler de trend alarmı veriyor. Özellikle neredeyse etek görünümündeki bol pantolonlar. Kimi zaman alt-üst takım halinde kimi zaman da bir başına şık olmaya yetiyor. Kumaş seçiminizle daha şık ya da daha sportif hale geçiş yapacak pantolonlar, toplantılardan seyahatlere kadar birçok anın da süper kahramanı. Sizler de anınızı belirleyin ve pantolonunuzu seçin. Kombininiz içinse diğer trend parçaları kullanabilir, ya da takım oluşturarak şıklığınızı yükseltin.

İndirimli Tesettür Kombinleri 2016 Yaz

Etek: İpekyol 299,00TL yerine 212,00TL

Kusursuz Eteklerle Şıklığı Yakalayın

İndirim zamanı kapıya dayanmışken türlü türlü etekleri dolaplara katmamak olur mu, olmaz. Şık olmak içinse en sevdiğimiz tasarım pileli kloş etekler. Minimal desenlerle hareketlenen eteklere de şık bir bluz ve ince topuklu ayakkabı ya da babet, bir el çantası yetecek. Siyahın asaletinden ve gücünden yararlanmayı da unutmayın.

İndirimli Tesettür Kombinleri 2016 Yaz

Tunik: Twist 359,00TL yerine 183.00 TL

Tunik Kaplarla Rahatınız Yerinde

Sıcak günlerin en sevileni, denim tunikler! Üst üste giymeye gerek kalmadan tek parçayla kavurucu yaz günlerinde serin fikir olacak bu parçaları kombinlemek de bu yüzden oldukça kolay. Sırt ya da torba çantalar, renkli eşarp ve şallar, sneakerlar, sandaletler kombininizde yaz havası estirecek.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

1 Yorum Bulunuyor

  • Neslihan Türk
    2016-09-08 | Permalink |

    Süperler

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *