Ucuz Tatil İçin Rezervasyon Vakti

Ucuz Tatil İçin Rezervasyon Vakti

sefahathane alaçatı

Yazın sıcak günlerinde tatil yapmak isteyenlerin en büyük sorunu otel fiyatları oluyor…

Sıcak aylarda tatil yapmak isteyenler çok fazla olduğundan otellerde doluluk oranı artıyor ve buna bağlı olarak fiyatlar tırmanışa geçiyor. Hal böyle olunca ya daha uygun fiyatlı otellerde kalmak ya da tatile gitmeyip evde oturmak kaçınılmaz son oluyor. Ama “Uygun fiyatlarla sıcak aylarda tatil yapmak istiyorum.” diyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Bunun için erken rezervasyon yaptırarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Erken rezervasyon yaptıranlara yüzde 50’ye varan indirim uygulanıyor. Tatilsepeti.com’dan 1 Şubat’tan itibaren rezervasyon yaptırmanız mümkün. Site yöneticilerinden Suat Gücel, “Erken rezervasyon döneminde hem sezon taban fiyatları kullanılıyor, hem de bu taban fiyatlar üzerinden % 50 ile % 15 arasında ilave indirimler yapılıyor. Böylece tatilinizi, hem taban fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış oluyorsunuz. Kriz döneminde çok harcama yapmak istemeyenler, yaz tatili planlarını önceden yapıp indirimden yararlanarak güzel bir tatile çıkabilir.” diyor.

Tatilsepeti.com ile yüzlerce otelde erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak 39 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabiliyorsunuz. Seyahat öncesinde siteden araştırma yaparak Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Kuşadası, Ayvalık gibi tatil yörelerinde en ucuz ve avantajlı rezervasyon fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon yaptırdığınızda (212) 444 44 20 No’lu çağrı merkezinden ulaşım, ekonomik uçaklı paket ve otobüslü paketler hakkında bilgi veriliyor.

Yorumlar

“Ucuz Tatil İçin Rezervasyon Vakti” için bir cevap

  1. Muhammed dedi ki:

    elinize sağlık.Güzel bir anlatım olmuş.Sayenizde aklımızdaki sorulara açıklık getirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir