Şişme Montlar Her Yıl Moda

Şişme Montlar Her Yıl Moda

şişme mont manto kaban

Her şeyin modası geçiyor ama pofuduk montlar, hiçbir moda akımından etkilenmiyor. Çünkü kışın yağmurundan, soğuğundan en iyi bu montlar koruyor. ‘Kalorifer giysi’ diye boşuna demiyorlar. Rugan kumaşlı pofuduklar sezonun gözdesi. Sadece karlı günlerde değil, okula, işe ya da yürüyüşe çıkarken de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kaz tüyü olarak bilinen pofuduk mont ve kabanlar bu yıl da kışın vazgeçilmez kalorifer giysilerinin başında yer alıyor. Bu tarz montların suyu ve soğuğu içeriye geçirmemesi, kış mevsiminin çok daha sıcak geçirilmesine yardımcı oluyor. En soğuk havalarda bile bu montlar sizi sıcacık tutuyor. 2010 kış koleksiyonunda montlar spor bir tarz sergiliyor olsa da uzun boy seçenekleri daha klasik görünebiliyor.

Pofuduk montların kapitone dikişli kısa ceket stili olanlar takımlarla dahi kullanılabilecek kesimlere sahip. Çocuk koleksiyonlarında canlı renkli olanların yanı sıra ekoseli, rengârenk desenli ve nakışlı olanları dikkat çekiyor. Şık bayanlar için ise farklı tarz dikişleri olanlar ve renkli astarlı tasarımlar beğeni topluyor. Su geçirmez kaplamalı kumaşlar bu sezonda rugan kumaş gibi oldukça parlak olarak karşımıza çıkıyor. Kapüşon ve kürk detayları sezonun olmazsa olmaz ayrıntılarını anlatırken, yelek olabilen fonksiyonel tasarımlar kullanım alanlarını artırıyor.

Bu sezon koleksiyonlarda fonksiyonellik dikkat çekiyor. Kapüşonu çıkarılabilen, iç poları ayrı giyilebilen, yahut uzun iken pratik bir çözümle mont şeklini alabilen pofuduk kabanlar sadece kar yağışlarında değil, sabah okula, işe ya da yürüyüşe giderken de kullanılabilecek kadar kullanışlı. Su geçirmeyi engelleyici özel işlem uygulanan kumaşlar, silikon, elyaf ve saten astarla sağlamlaştırılarak soğuk havalar için hazırlanıyor. Montlarda beyaz, siyah, pembe, gece mavisi, grinin tüm tonları, kırmızı, haki ve kahve renkleri dikkat çekiyor.

Bayanlar için kendinden kemerli kesimler ve cep detayları ilgi görüyor. Pullu degrade işlemeli olanları parıltıyı seven hanımlar için tercih edilirken çocuklara komple baskılı ve armalı tasarımlar hazırlanmış. Bu kadar korunaklı giysiler olmasına rağmen kabarık montlarda hareket kabiliyeti kısıtlanmayacak detaylar düşünülmüş. Unutmayın, her şeyin modası geçiyor, ama puf montların geçmiyor.

Yorumlar

“Şişme Montlar Her Yıl Moda” için 3 yanıt

 1. Esra Secer dedi ki:

  Sitedeki uzun montları nereden temin edebiliriz? Satın alabilir miyiz?
  Teşekkürler…

 2. admin dedi ki:

  Merhaba,

  Online satışımız şu an için yok. Ancak ürünleri Tuğba&Venn mağazalarından temin edebilirsiniz …

  İlginiz için teşekkürler ..

 3. mehmet dedi ki:

  ürünleri temin edebilecegimiz magza tel. ist. pendik civarı mümkünse

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir