Üç Renkli Tortelli Tesadüf Cafe’de Yenir

Üç Renkli Tortelli Tesadüf Cafe’de Yenir

Tesadüf Cafe Fenerbahçe

İstanbul Anadolu yakasının en gözde semtlerinden biri olan Kalamış/Fenerbahçe’de, en güzel pazar sabahlarınızın veya dinlendirici akşam kahvelerinizin uğrak mekanı olmaya aday bir cafe; adı Tesadüf… Sıra sıra dizilmiş mekanların kalabalığında, Fenerbahçe’nin çıkışında bulunan Tesadüf Cafe, 1990 yılında çay bahçesi olarak açıldı. Kaliteli hizmet anlayışı ve konumu gereği popüleritesi kısa sürede duyuldu.

Artık bir cafeden fazlası olarak, dünya mutfaklarını ziyaretçilerinin önüne seren Tesadüf Cafe, mutfağı ile de bir o kadar iddialı. Fenerbahçe yat limanın bitişiğinde bulunan, ister denize sıfır masalarda ister daha sakin bir şekilde arka bahçesinde zaman geçirebileceğiniz Tesadüf Cafe siz ve sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekan.

Tesadüf Cafe Fenerbahçe

Dünya mutfaklarında iddialı olan mekanın mönüsünden, özellikle 3 renkli tortellini tavsiye ettiğimiz lezzetlerden. Güneşin batışını görebileceğiniz Tesadüf Cafe’de isteğe özel bir çok çeşit nargile çeşidi de bulunmakta. Açık havada bu keyfi yaşarken bunaltıcı bir ortama maruz kalmamakta keyfinize keyif katabilir.

Sevdikleriniz ile hoş bir pazar kahvaltısı veya hafta içi hoş bir arkadaş toplantısı içinde, bol çeşitli kahvaltı tabağı dikkate alınmalı. Uygun fiyatlar ile denize nazır, güzel bir beş çayı, hoş bir sabah kahvaltısı veya dinlendirici bir akşam yemeği için Kalamış/Fenerbahçe’de bulunan Tesadüf Cafe tam sizlere göre…

Tesadüf Cafe Fenerbahçe

İletişim:

Adres: Fener Kalamış Caddesi No:93 Fenerbahçe-Kadıköy
Tel: 0216 345 41 07

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir