Twist’in Yeni Koleksiyonundan Eğlenceli Parçalar

Twist’in Yeni Koleksiyonundan Eğlenceli Parçalar

Twist 2015-16 Kolekisyonu

2015 – 2016 sonbahar kış koleksiyonunu görücüye çıkartan Twist, yine farklı tarzlara imza atmış durumda.

Işıltılı cool parçalar, militer ruh, glam rock, siyah – beyaz metal fırtınası, bohem burjuva, altın dokunuşlu tasarımlar, güçlü ve pop stiller ve kışa renk katacak eğlenceli aksesuarları koleksiyonda yer alıyor.

Birçok markaya göre klasik olmaktan uzak vintage parçalar yer alıyor. Sade kıyafetlerinize güçlü parçalar arıyorsanız bu ürünlere mutlaka göz atmalısınız.

Twist 2015-16 Kolekisyonu

Glam Rock Parçalar

Twist’in yeni koleksiyonunda yer alan farklı parçaların en dikkat çekenlerinden payetli ceketler, renk seçenekleriyle de karşımıza çıkıyor.

Cekete, ayak bileklerine kadar tül eşlik ediyor. 70’lerin kültürü payetler, metal aksesuarlar ve deriler ile buluşarak rock parçaları kullanan Twist, markasını yansıtıyor.

Özel günler ve davetlerde, sade parçalarla kullanabileceğiniz ceket, şık olmanın yanında stilinize güç katacaktır.

Twist 2015-16 Kolekisyonu

Işıltılı Aksesuarlar

Altın rengi dokunuşları kullanan marka, renkli ve ışıltılı aksesuarlara yer veriyor. Kolye, yüzük, bileklik, saat, şapka, atkı gibi aksesuarlarında eğlenceli ve dikkat çekici parçalar var.

Sade elbise, tunik ve gömleklerle takabileceğiniz ışıltılı kolye kıyafetinizi farklı bir boyuta taşıyacaktır. Birçok rengi barındırması ve ışıltılı olması kombininize uyum sağlarken göz alıcı olacaktır.

Twist 2015-16 Kolekisyonu

Bohem Burjuva Stili

Koleksiyonu birçok parçaya ayıran marka bu tarzı, ‘püskül, etnik desenler, bohem nakış ve işlemeler, çabasız stilin anahtarı’ olarak tanıtmış.

2015 – 2016 sonbahar kış sezonunda oldukça karşımıza çıkan püskül ve etnik desenlere koleksiyonda oldukça yer verilmiş. Trikolarında kullandığı püskülü, panço, hırka ve yeleklerinde de ihmal etmemiş aynı zamanda etnik desenlerle buluşturmuş. Püskül detayı, çantalarda da yer almış durumda. Genellikle süet olarak kullanılmış püskül detaylı parçalara mutlaka bakmalısınız.

Twist 2015-16 Kolekisyonu

Kışı Sıcak ve Renkli Geçirin

Yazın sıcak günlerinden sonra kışlık parçaları gördükçe serin günleri özleyenlerdenseniz bu renkli parçalara baktıktan sonra biraz daha özleyebilirsiniz.

Kış mevsiminde genellikle koyu renkler tercih edildiği ya da tercih etmek zorunda kalındığı için aksesuar seçiminde renkli parçalar kullanarak kombininize hareket katabilirsiniz.

Renkli atkıların ve çantaların yer aldığı koleksiyonda, ışıltılı, siyah – beyaz metal detaylı kemerler de yer alıyor.

Twist 2015-16 Kolekisyonu

Koşar Adım Ayakkabılar

Twist 2015 – 2016 sonbahar kış koleksiyonunda popülerliğini devam ettiren loaferlar, payetli, materyal ve saçak detaylarıyla farkını ortaya koyuyor. Işıltı ve detayların buluştuğu bu cool tasarımlarla baharı sıcak geçirebilir tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu eğlenceli parçaların yanı sıra, militer stilin, kamuflaj, denim ve kontrast dokularla yaratılan yeni görünümü yansıtan parka, gömlek ve postalları bulabilirsiniz.

Metal renklerin hakim olduğu ve ‘siyah beyaz metal fırtına’ olarak adlandırdıkları parçalar arasında, kemer, yüzük, çanta ve postallar bulunuyor.

Farklı ve güçlü tarzların yer aldığı koleksiyonda feminen detayları da bulmak elbette mümkün. Grafiti baskılı parçaların da yer aldığı sweatshirt, palto ve uzun triko hırkaları kombininizde kullanabilirsiniz.

Hazırlayan: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir