Türkiye’nin 2 Muhafazakar Kayak Oteli

Türkiye’nin 2 Muhafazakar Kayak Oteli

Muhafazakar Kayak Oteli

Yarıyıl tatilinde huzurla kayak sporu yapabileceğiniz, gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz ve dini hassasiyetlerinize önem veren kayak oteli arıyorsanız YesilTopuklar.com Türkiye’nin iki muhafazakar kayak otelini sizler için mercek altına aldı!

Yarıyıl tatilinde nereye gideceğinize henüz karar vermediyseniz önerilerimizi okumadan plan yapmayın! Yarıyıl tatilinde İslami oteller kategorisine giren ve iki farklı lokasyonda bulunan otellerden birini seçebilirsiniz. Yarıyıl tatilinde çocuklarınız ve ailenizle birlikte harika anılar biriktirmek için öyle güzel kış tatili rotaları var ki… İşte, Yesiltopuklar.com’un yarıyıl tatili için seçtiği Türkiye’nin iki muhafazakar kayak oteli

Muhafazakar Kayak Oteli Uludağ Büyük Otel

Büyük Otel Uludağ /BURSA

Geçmişten günümüze Türkiye’de kayak tatili denince akla ilk gelen yer hiç kuşkusuz Uludağ, muhafazakar ailelerin de konaklayabileceği İslami oteller kategorisine giren bir otele sahip.

Muhafazakar Kayak Oteli Uludağ Büyük Otel

Türkiye’nin ilk kar turizm işletmesi Büyük Otel yenilenen dekorasyonu ve hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Kış sezonunda kar keyfini doruğa taşımak için yeniden yapılanan Büyük Otel Uludağ konuklarına “rüya gibi bir tatil” sunmak için kapılarını açıyor.

Muhafazakar Kayak Oteli Kartepe Yazıcılar Otel

Yazıcılar Otel Kartepe / KOCAELİ

Kocaeli Kartepe’de konumlanan Yazıcılar Otel, İstanbul!a yakınlığı sebebiyle kısa tatil planlarınıza dahil edebileceğiniz bir kayak oteli.

Muhafazakar Kayak Oteli Kartepe Yazıcılar Otel

Marmara’nın en güzel noktalarından birinde, Sapanca ve Sakarya ya sınır olan Kocaeli Kartepe’nin eteğinde bulunan Yazıcılar Otel unutamayacağınız anlar için sizleri bekliyor. Ahşap mimarisinin sıcaklığıyla konforu bütünleştiren otel 26 oda olup toplam 81 kişi kapasiteli. Uzaklığı sadece 15 km olan Kartepe Kayak Merkezi’nden yararlanacak misafirler için; ulaşım için servis, skipas (pistlere giriş bileti), kayak dersi, kayak takımı ve elbiseleri temin hizmeti de sunuluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir