Kış Tatilinin Gözde Adresi Pamporovo

Kış Tatilinin Gözde Adresi Pamporovo

Kış Tatili için Gidilecek Yerler: Pamporovo

Bulgaristan’ın en önemli kayak merkezlerinden biri olan Pamporovo son yıllarda Türkler tarafından en çok tercih edilen destinasyonların başında yer alıyor.

Peki neden tercih ediliyor? Öncelikle; batı sınır komşumuza ulaşım rahat bir şekilde sağlanabiliyor, ucuz konaklama imkanları ile tatil sürenizi uzatabiliyorsunuz, el değmemiş doğası ve tarihi mekanları da ilgi görüyor.

Harika doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz geniş orman alanlarına da sahip. Ayrıca, insanları cezbeden renkli gece yaşamı da tercih edilme sebepleri arasında gösterilebilir. Pamporovo’da kaymak… Aralık ayından Nisan ortalarına kadar kayma imkanı bulabilirsiniz.

Diğer Tatil Mekanlarını KEŞFEDİN!

Her seviyeden kayakçının kullanabileceği geniş pist seçeneklerine sahip olan Pamporovo’da kayak yapmak ayrı bir zevk veriyor insana. Ayrıca çok fazla kayak bilgisine sahip olmanız da gerekmiyor.

Usta kayak hocalarından eğitim pistlerinde alacağınız derslerle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Kısaca, kış sporları açısından Pamporovo tam bir cennet…

Türklerin yeni gözdesi Pamporovo

Türkiye’ye 6 saat mesafedeki merkez Türk kayakçılarının gözdesi. Geniş ormanlık alanları ve tertemiz havasıyla oksijeni bol bir bölge Pamporovo…

Türkiye’nin Gezi ve Konaklama Rehberi
www.tebdilimekan.info

Denizden yüksekliği 1650 m. pistlerin toplam uzunluğu 25 km. En uzun pist 4 km. Pistler son derece bakımlı ve güvenli. Yemek ve eğlence alternatifleri çeşitli. Kiralık ekipman ve özel ders imkanları da mevcut.

Pamporovo Kayak Otelleri

* Perelik Hotel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir