Tunik Gömlekler Yine Vazgeçilmez Olacak!

Tunik Gömlekler Yine Vazgeçilmez Olacak!

Tuğba Venn 2015 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

  • Tunik Gömlek Modeli: Tuğba Venn

Yazın tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçalarından biri tunik gömleklerdir. Gerek pantolonla gerekse eteklerle rahatlıkla kullanılan bu parçalar, sezonun hit ürünü olarak farklı renk ve model seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.

Tesettür giyim markalarının en yeni ve en güzel tunik gömlek modellerini sizler için bir araya getirdik. Tarzınıza ve zevkinize en uygun olanı seçmek ise size kalmış…

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Tunik Gömlek Modelleri

  • Tunik Gömlek Modelleri: Kayra

Sarı ve hardal tonları yazın habercisi. Siz de rahatlığınızın ön planda olduğu kombinler yapmayı seviyorsanız, Kayra yeni sezon koleksiyonundan bu gömlek tunikler tam sizin için!

Puane 2015 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

  • Gömlek Tunik Modelleri: Puane

Gömlek tunikleri “giy-çık” ürünler olarak da görebiliriz. Bir pantolon ve bir tunik şık olmanız için yeterli olacak! Puane‘de aradığınız türden modeller bulmanız mümkün.

Aker 2015 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

  • Gömlek Tunik Modelleri: Aker

Bu yıl renkli parçalar ile kullanılan çizgiler yükselişte. Yazın beyaz dahil her renk seçeneği ile tercih edebileceğiniz tunikler ise yine Aker‘den!

Nihan 2015 İlkabahar Yaz Tunik Modelleri

  • Gömlek Tunik Modelleri: Nihan

Tunik gömlek deyince akla ilk gelen spor kesimler oluyor. Özel günlerinizde uçuş uçuş şifon rahatlığını Nihan farkıyla yaşamaya ne dersiniz?

Armine Boutique 2015 Tunik Modelleri

  • Gömlek Tunik Modelleri: Boutique Armine

Bahar renkleri bir araya gelmiş! Tiril tiril ve rengarenk gömlekler harika görünüyor. Boutique Armine ile sadece günlük değil abiye olarak da tunik gömlekleri kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

  • Gömlek Tunik Modelleri: Setrms

Rengarenk bir yazın bizi beklediğini söylemiştik. Siz de renkleri kullanmaktan çekinmeyin diye Setrms yine farkını ortaya koyuyor.

Yazın sıcakları yaklaşırken sizde dolabınıza bir göz atın!…

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir