Trikolarla Şıklığınızı Bir Adım Öne Taşıyın

Trikolarla Şıklığınızı Bir Adım Öne Taşıyın

Triko Modelleri ve Kombinleri

Kış artık iyiden iyiye hissedilmeye başlandı. Kış mevsiminin olmazsa olmazları tabi ki trikolar. Soğuk günlere inat trikolarınızla şıklığınızı bir adım öne taşıyın. Kalın örgülerin eşlik ettiği sıcacık hırkalara, bu soğuk günlerde merhaba deyin. Yazlıkların tamamen kalktığı, kışlıkların gardıroplarımızda hüküm sürmeye başladığı şu günlerde, en şık kombinleri sizler için hazırladık.

Triko Modelleri ve Kombinleri

Sonbahar ve kış dendiğinde aklımıza mantolar, kabanlar, kar botları, çizmeler ve hırkalar gelir. Mevsimler arasında en çok sevdiğiniz kış ise kat kat giyinmeyi ve kalın hırkaları da seviyorsunuz demektir. Doğru stil ve doğru kombin için, hırkaları en uygun parçalarla birleştirmelisiniz. Ayrınca hırka seçimlerinizde sezonun trend renklerini de göz önünde bulundurmalısınız.

Triko Modelleri ve Kombinleri

Salaş ve rahat bir tarz, kış için en çok tercih edilen stillerden biridir. Bol trikolarla fazla kilolarınızı da kamufle edebilirsiniz. Aslında kış mevsimi biz hanımlara, daha rahat giyinmemizi de sağlamaktadır. Sade ve minimal bir görüntü elde etmek istiyorsanız triko seçimlerinizde tek renk ve pastel tonları tercih edebilirsiniz. Özellikle hırkada kışın en çok tercih edilen ekru rengi birçok kombinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Triko Modelleri ve Kombinleri

Kışın spor giyinmeyi tercih eden hanımlara yine denimler ve botlarla salaş hırka modellerini tavsiye edebiliriz. Sezonun trendlerinden olan zımba detaylı zincir saplı çantalar böyle bir kombin için en doğru kullanılacak aksesuardır. Ayrıca hırka boylarınız diz üstünde ise İspanyol paça denim pantolonları tercih edebileceğiniz gibi, spor bir eteği de alternatif olarak giyebilirsiniz.

Triko Modelleri ve Kombinleri

Biz hanımlar mevsim ne olursa olsun şık olmayı arzu ederiz. Kalın trikolarla şık ve zarif bir görüntü elde edebileceğiniz gibi, mevsimlik trikoları da kış mevsimde doğru parçalarla kombinleyebilirsiniz. Eğer iki ya da daha çok renkli bir hırka modelini giymeyi düşünüyorsanız, diğer parçaları tek renkten seçmenizi tavsiye ederiz. Modern hatlara sahip kışlık trikolarla, soğuktan korunurken stil sahibi de görünebilirsiniz.

Triko Modelleri ve Kombinleri

Yorumlar

“Trikolarla Şıklığınızı Bir Adım Öne Taşıyın” için 4 cevap

  1. […] kombinleyebilirsiniz. Biz bu şık eteğin enerjisini bozmamak için üstüne basic model sade bir triko seçtik. Meslita marka eteği coast-stores.com online alışveriş sitesinden […]

  2. […] markaların koleksiyonlarında sezon trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanan trikolar, bu sezon sınır tanımıyor. Sonbahar kış mevsiminde özellikle triko modelleri, sezonun […]

  3. […] gardırobunda yer alan basic triko modelleri, bu sezon metal düğmelerle hareketleniyor. Özellikle gold renkli düğme detaylarını, […]

  4. […] triko üreten markalar her sezon hanımların giyim zevkine göre koleksiyonlar hazırlarlar. Perlina, […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir