Bayram Mutluluğu Tadında Tesettür Kombini

Bayram Mutluluğu Tadında Tesettür Kombini

Kurban Bayramı'na Özel Tesettür Kombini

Bayram tüm Müslüman alemi için birlik ve beraberliğin sağlandığı, küslüklerin bittiği, sıla-i rahimlerin yapıldığı kutsal günlerin başında gelir. Biz de bugün size bayram mutluluğu tadında zarif şık bir kombin hazırladık. Kombinimiz ekru rengin hakimiyetinde, minimal formlardaki zarif parçaların birleştirildiği şıklıkta.

Kalıbı, modern duruşu ve kumaş kalitesi ile Meslita marka şık eteğimiz, kombinimizin ana parçası. Eteğin duruşu, zarifliği asil ve zengin bir duruş sağlamakta. Böyle bir eteği birçok parça ile de kombinleyebilirsiniz. Biz bu şık eteğin enerjisini bozmamak için üstüne basic model sade bir triko seçtik. Meslita marka eteği coast-stores.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Sezon trendi olan pelerin model Bomboogie marka şık bir trikoyu kombinimizde dış giyim olarak tercih ediyoruz. Pelerin hırkamızın kenarlarındaki kürt detayları, zarif bir şıklıkta. Ayrıca şık eteğimizin üstünde de hoş bir duruş sağlayacaktır. Bomboogie marka pelerin triko modelimizi conleys.de online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Kombinimizde Stella marka leopar desenli eşarp, Louis Vuitton marka şık bir çanta, Christian Louboutin marka kahverengi topuklu bir kısa bir çizme ise diğer aksesuarlarımız. Bayram mutluluğun resmidir. Sizler de kendinizi içinde en mutlu hissedeceğiniz şık kombinler yapabilirsiniz.

Bugüne özel zarif bir kombin paylaşarak, hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı da kutluyoruz…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir