Trend Fest İstanbul, Türkiye’nin En Prestijli Tesettür Alışveriş Festivali!

Trend Fest İstanbul, Türkiye’nin En Prestijli Tesettür Alışveriş Festivali!

Tesettür Giyim Festivali Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

Hilton Kozyatağı’ında “Efsane İki Gün”

Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) “Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli” seçilen Hilton İstanbul Kozyatağı, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan tesettür alışveriş festivali Trend Fest İstanbul‘a ev sahipliği yapıyor.

Onlarca markanın en seçkin ürünlerinin satışa sunulacağı, Türkiye’nin en prestijli tesettür alışveriş festivali Trend Fest İstanbul, 17-18 Aralık tarihlerinde Hilton Kozyatağı’nda binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak.

Tesettür Giyim Festivali Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

Büyük Hediyeler ve Sürprizler

Alışveriş ile eğlenceyi birleştiren ve perakende, moda-giyim, turizm, gıda, ulaşım, konaklama gibi birden çok sektörü harekete geçiren Trend Fest’in ziyaretçilerine sürprizleri bitmiyor.
Trend Fest’e katılım yapacak ziyaretçiler arasından seçilecek isimleri Umre, Avrupa Seyahati ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Tesettür Giyim Festivali Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

Trend Fest İstanbul’da Yerinizi Alın

Tesettür giyim dünyasının ünlü isimlerini de buluşturan Trend Fest İstanbul’un organizatörü Semra Alpak ve Elif Almak önceki yıllarda gerçekleştirdiği rekor seviyede ziyaretçi sayısını bu yıl çok daha yukarıya taşıyacaklarını belirtiyor.

Yerli ve yabancı tesettür giyim markalarından turizme kadar muhafazakâr kadının yaşamında yer bulan tüm firmalara kapılarının açık olduğunu söyleyen organizatör Semra Alpak “Trend Fest hem sektör açısından hem de ülkemiz açısından tesettür giyimin butik dediğimiz seçkin markaları bir araya getirdiği için büyük bir öneme sahip” dedi. Alpak, “Hilton Kozyatağı, Trend Fest’e olağanüstü bir ilgi var. Beklediğimizin çok üzerinde bir ilgi oldu. Daha önce de Trend Fest etkinliklerinde on binleri aşkın ziyaretçi ağırladık. Türkiye’yi yasa boğan olumsuzluklara rağmen İstanbul’un her yerinden ve aynı zamanda pek çok farklı ülkeden katılım oldu. Şimdi 2016/17 sonbahar kış sezonunda hem tüketiciye hem de perakendeciye moral veren iki güne ev sahipliği hazırlığındayız” dedi.

Tesettür Giyim Festivali Trend Fest İstanbul Hilton Kozyatağı

Seçkin tesettür giyim markalarının stoklarla sınırlı ürünlerinin, çok özel fiyatlar ve indirim oranlarıyla satışa sunulacağı 17-18 Aralık tarihlerinde Hilton İstanbul Kozyatağı’nda gerçekleşecek Trend Fest İstanbul‘da siz de yerinizi alın ve muhteşem fırsatları kaçırmayın!

Tüm soru ve görüşleriniz için www.trendfestistanbul.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Festival ile ilgili tüm detayları ayrıca instagram.com/trendfestistanbul adresinde de bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir