Trend Alarmı: Tropikal Desen Gömlekler

Trend Alarmı: Tropikal Desen Gömlekler

Tropikal Desen Gömlek Modelleri

Palmiye, çiçek ve ananaslar, sımsıcak renkler gömleklere transfer oluyor. Tropikal trend yeniden yükselişe geçiyor. Yaz ayların uyanışa geçen ve erkeklerde görmeye alışkın olduğumuz hawai gömlekler, kadın koleksiyonlarına taşınıyor. Bol pantolonlarda, dış giyimde ya da aksesuarlarda kendini gösteren tropikal gömlekler, en çok gömleklere yakışıyor. Yazın bu sıcak trendini kombinlere taşımak için beklemeyin!

Tropikal Desen Gömlek Modelleri

Popüler Renkleri: Yeşil, Turuncu, Mavi ve Kırmızı

Tropikal esintiler etkisindeki yeni trend, yazı cıvıl cıvıl geçirmek için harika bir fikir. Sokak stilinde, tatilde seyahatlerde en sevilesi duruşu Hawaii gömleklerle yakalayın. Koleksiyonlarda tropik iklimin popüler renkleri yeşil, turuncu, mavi ve kırmızının en sıcak hallerini görecek, harika fikirlerle karşılacaksınız.

Tropikal Desen Gömlek Modelleri

Ananas, Palmiye, Çiçek…

Tropikal desenli kıyafetlerde şipşirin ananaslar, palmiye ağaçları ve rengarenk çiçekleri göreceksiniz. Her haliyle ahenkli bir duruşu yakalayan dinamik desenler, adeta yazın enerjisi.

Tropikal Desen Gömlek Modelleri

Renk Bolluğuyla Kreatif Kombinler

Tropikal desenli gömlekleri kombinlemekten muhakkak zevk alacaksınız. Kreatif seçenekler sunan Hawaii renkler, beyazla bir arada harika oluyor. Bununla beraber sarı, mavinin en açık soft tonlarıyla uyum içinde. Birbirinden sıcak renklerle tasarlanan gömleklerin taşıdığı herhangi bir rengin açık soft tonlarını kombininize ekleyin.

Tropikal Desen Gömlek Modelleri

Kombinlerin Star Parçası

Hawaii desenli gömlekleri kombinlerde kullanırken dikkat etmeniz gereken, başka desene yer vermemek. Stilinizinde tek başına star olacak gömleklerin hareketli duruşuna kapılmak için beklemeyin .

Tropikal Desen Gömlek Modelleri

Küllerinden Yeniden Doğdu

Küllerinden yeniden doğan tropikal desenli gömleklerle, hem eğlenceli hem cool duruşlar oluşturun. Bunun içinse klasik renklerin dışına çıkan tasarımlar göz atın. Ananas armalı gömlekler, mordan pembeye geçiş yapan palmiye ağaçları arasında yazın ferahlığını yakalayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir