Trend Alarmı: Sivri Burun Loafer!

Trend Alarmı: Sivri Burun Loafer!

Sivri Burun Loafer Ayakkabı Modelleri

Herkesin ayakkabı zevki farklı. Sezonlar ve trendler ise ayakkabılarımıza yön vermekte. 2014 yılında trendler arasında yer alan sivri burun loaferler, 2015 yılında da özelikle kadınların klasik olarak kullandığı ayakkabılar arasında ilk sırayı alacak. Sivri burun loaferlerde monokrom, beyaz, bordo ve siyah renkler daha çok giyilen modeller arasında.

Sivri Burun Loafer Ayakkabı Modelleri

Jimmy Choo, Miu Miu ve Celine gibi tasarımcıların koleksiyonlarında yer verdiği sivri burun ayakkabılar, artık tüm markaların vitrinlerinde sıkça görülmeye başladı. Özellikle katalog çekimlerinde ilk dikkate çarpan bu ayakkabılar, stil sahibi tüm kadınların favori modeli.

Son yıllarda maskulen trendy giyime yön veren kıyafetlere ayakkabılar da eklendi. Sivri burun loaferleri maskulen giyimi kendisine daha çok yakıştıran tüm kadınlara öneriyoruz. Bu tercihte dikkat edilecek özellik, küçük ayakları olan bayanlar için sivri burun loaferlerin zarif ve şık durabileceğini söylerken, büyük numara giyen bayanlara ise açıkçası bu modeli tavsiye etmiyoruz!

Sivri Burun Loafer Ayakkabı Modelleri

Ayakkabınızın türü ve modeli ne olursa olsun sezona, giydiğiniz zamana, vücut yapınıza ve ayrıca üzerinizde oluşturduğunuz kıyafetin kombin değerlerine göre bir uyum oluşturmalı. Bu yüzden kombininizde kıyafetinize ne kadar titizlik gösteriyorsanız bu titizliği ayakkabılarınız üzerinde de göstermelisiniz. Atalarımızın “Dost başa düşman ayağa bakar” sözü, ayakkabıların önemini bize fazlasıyla vurgulamakta!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *