Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Trend Alarmı: Safari

Trend Alarmı: Safari

Trend-Alarmı-Safari

Safari deyince aklımıza ilk gelenler macera ve egzotik doğal güzellikler. Özellikle amazonlarda, afrikada, balta girmemiş vahşi ormanlarda, uçsuz bucaksız yakıcı çöllerde ardenalin dolu bir maceraya katılmak. Bazen de bir şehir hayatında o ruhu hissederek giyinmek.

Trend Alarmı Safari

Safari giyim stili kişide sonsuz bir özgürlük, doğa, spor, cesaret ve ardenalin duygularının bütününü yansıtır. Safari kıyafetlerin özelliği ise desen, model ve kesimleriyle diğer aksesuarların uyumlu bir şekilde kendine has kombin oluşturması. Özellikle safari ceket modellerinde, üstte iki ve alt yanlarda ikişer adet kapaklı cepler olmassa olmazlardandır. Bir nevi militarist trendinin de yansımasıdır.

Trend Alarmı Safari

Saferi elbiselerin ilhamı, doğayla özetlenebilir. Bitki, toprak renklerinin yanısıra kamuflaj desenleri olan kumaşlar bu trende hakim. Yılan derisi, leopar, zebra desenleri ise özellikle tercih edilenler arasında yer almakta. Haki yeşil, kiremit rengi, petrol yeşili ve toprak tonları elbiselerin bütününde hakimdir. Ama daha çok beğenilenler düz renk olan safari elbiselerdir.

Trend Alarmı Safari

Safariye çıkmasak da, tahta bilezikler, boncukların yanı sıra kullanılan şapkalar sizi safariye çıkacakmış gibi bir havaya sokabilir. Bayanlar isterlerse başörtüsü olarak şal ve fular da kullanabilir. Bu trendde sırt çantası ve diğer aksesuarları, kendiniz belirleyebilirsiniz. Safari trendi ile özgürlüğünüzü siz de yaşayayın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *