Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Trend Alarmı: Kürk Yakalar

Trend Alarmı: Kürk Yakalar

Elie Saab Kürk Yaka Manto Modelleri

2014-2015 kış koleksiyonlarında sürekli kullanılan kürkler bazılarımıza abartı geldi, her zaman kullanamam diyenler oldu. Çok gösterişli olmadanda kürkleri nasıl kullanırım diyenler işte tam sizin için rahatlıkla kullanacağınız; kürk yakalı kabanlar! Gerek spor kombinler gerekse klasik kombinlerin hemen hemen hepsinde gördüğümüz kürk yakalı kabanları ve ceketleri bugün biraz incelemek ve ufak püf noktaları görmek istedik.

Kürk Yakalı Deri Ceketle Kombin

Kombin Detayları:

  • Bot: Matiko
  • Eşarp-Kolye: H&M
  • Çanta-Saat: Michael Kors
  • Triko: Monsoon

Bordo ve Nude: Baskın ve Silik İki Renk

Bordo renk, biz bayanların kışın kullanmaktan bıkmadığı renkler arasındadır. Bordo rengini siyah gibi bir koyu renk ile kullanmak yerine bugün biraz daha açık bir renk ile kullanmayı tercih ettik. Bordo bir daire eteği açık renkte bir triko ile tercih edersek bordo eteğimiz her zaman ön planda olur. Üzerine nude renkte deriden bir ceket tercih ettik. Spor kombinlerde bu tip kürk yakalı ceketleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ceketlerin yaka kısmı daha kalın olduğundan bel kısmınız daha ince görünecektir.

Ekru Kürk Yakalı Kabanla Kombin

Kombin Detayları:

  • Kaban: Emilio Pucci
  • Etek: Whistles
  • Eşarp: Ana Maison
  • Kolye: Cirque de Chic

Asaletin Rengi Ekru

Kışın beyaz kullanılmaz ya da az kullanılır diye kim demiş? Beyaz saflığın rengidir. Kışın özellikle karlı havalarda biz kadınları muhteşem gösterir. Sizin için seçtiğimiz kürk yakalı kabanı, grinin birkaç tonu ile kombinledik ve arasına açık taba rengi bir çanta ile son dokunuşu yaptık. Biz kadınlar senelerdir alışagelmiş renk kombinleri yaparak günlerimizi geçirdik ama ruh halimizi hiç bir zaman tam olarak yansıtamadık. Artık grileri taba renkleri ile pembeleri güzel yeşiller ile kombinlemekten çekinmememiz gerekiyor. Bu kombinde siz de kendinden emin, şık ve asil bir kadın görmediniz mi ?

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *