2015’in En Trend Kıyafet ve Aksesuarları

2015’in En Trend Kıyafet ve Aksesuarları

2015 Tesettür Trendleri ve Kıyafetleri

Bugün sizlerle 2015 trendleri ve dolabımızda bulunması gereken parçalar hakkında ufak bir araştırmamızı paylaşacağız. Heryerde 2015 yılına ait trend parçalar başlığı altında birçok ürün görüyoruz. Bizde tesettürlü bayanların 2015 yılında dolabında bulunması gereken ürünleri derledik. Gelin birlikte bu yıl dolabımızda neler olmalı bir göz atalım!

2015 Kaban Modelleri

Oversize Kabanlar

Bu yılın en trend ürünleri oversize kabanlar oldu. Sizin için seçtiğimiz bu üç üründe bu sezonun hit parçaları arasında. Özellikle iki ve üç numaralı kabanları renk bakımından 2015’in iki ana rengi, kavrulmuş badem ve marsala rengi oldu.

Kürk Yakalı Manto ve Kabanlar

Kürk Yakalı Kabanlar

Yakalarda ki kürk modası, 2014-2015 Sonbahar-Kış sezonuyla hayatımıza giriş yapmış ve beğenilen ürünler arasında yerini almıştı. Sizde dolabınızda kürk yakalı bir palto bulundurabilirsiniz.

2015 Çember Etek Modelleri

Çember Etekler

Bu sezon trendlerinin başında gelen en büyük ürün ise çember etekler. Çember eteklerin desenlisi, çizgilisi ve derisi her çeşidini dolabınızda bulundurabilirsiniz. Özellikle çiçekli olanlar bu senenin gözde parçaları arasında oldu.

2015 kalem etek modelleri

Kalem Etekler

Kalem etekler 2015 sezonunda gözümüze çarpan diğer önemli parçalardan biri olmuştu. Desenli ve düz kalam etekler günlük kullanıma yeterince uygun olur. Deri yada dantel olanlar ise şık davetler için ideal parçalar arasındadır.

2015 trend bayan ayakkabı modelleri

Trend Ayakkabılar

2015 sezonunun hit parçaları stiletto ayakkabılardır. Renk renk çeşit çeşit stilettolar ayakkabı dolabınızın baş yapıtları olmuştu. Kısa yarım botlar ve topuklu botlar da 2015’in star parçaları arasına girdi. Rahatlığına düşkün hanımlar ise bu sezon slip on ve spor ayakkabıları yaptıkları her kombine uydurabilirler.

2015 Trend Bayan Çanta Modelleri

Trend Çantalar

2015’in trend çantalarının başında sırt çantaları geliyor. Zımbalısından püsküllüsüne her model bu sezonun baş yapıtı. Sizde trendleri takip ediyorsanız bir sırt çantası dolabınızda bulundurmanız gerekiyor. Aynı zamanda zarf ve büzgülü çantalarda sırt çantaları kadar hit parçalar arasında oldu.

Püsküllü Kimono Modelleri

Püsküllü Kimonolar

2014 yaz sezonunda başlayıp 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında da devam eden kimonolar, 2015’de de bizleri bırakmıyor. Eğer sizde henüz bir kimonoya sahip değilseniz sitemizde ki diğer yazılar arasında yer alan; Neşe Kahramantürk’ün yazdığı, “Kullanmadığınız eşarplardan kimono yapın” yazısından esinlenip bir kimonoya sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir