“Tost Bildiklerim” Arkamdan Vurdu(!)

“Tost Bildiklerim” Arkamdan Vurdu(!)

Tost Bildiklerim Teşvikiye

Tost yapmak basittir. Ekmeğin arasına dilimlenmiş kaşarı atar ve tost makinesinde pişirirsiniz. Fakat Teşvikiye’de öyle bir mekan var ki sizlere serpme kahvaltı lezzetinden fazlasını bile sunabilir. Ender Saral işletmeciliğinde “Tost Bildiklerim” adı ile hizmet veren mekan, bildiğiniz tostlardan daha fazlasını sunuyor.

Tost Bildiklerim Teşvikiye

Somonludan tavukluya, fıstık ezmeliden kuru köfteliye 20 çeşit tostun olduğu mekanda daha önce yediklerim tost değilmiş dememek elde değil. Aslında kulağa basit gelen tost yapmak, “Tost Bildiklerim” ile ciddi bir duruş ve lezzete bürünüyor.

Tost Bildiklerim Teşvikiye

Konumu ve malzeme bolluğu gereği, ortalama bir fiyata sahip olan lezzet seçenekleri kesinlikle doyurucu. İki katlı şirin bir mekan olan Tost Bildiklerim’de hızlı, sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltı yapabilir, taze sıkılmış portakal suyunuz ile de güne zinde başlayabilirsiniz. Salata çeşitleri de bulunan mekanda, günün çorbası da çorbadan vazgeçemeyenler için bir farklı bir seçenek.

Tost Bildiklerim Teşvikiye

Dekorasyonu Mahmut Tanal’a ait mekanın, tost dışında ki favori lezzetleri ise somon-mercimek salata. Oturup muhabbet etmekten daha çok keyifle karnınızı doyuracağınız havasını yansıtan mekana, yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

Tost Bildiklerim Teşvikiye

Tost Bildiklerim İletişim:

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Prof. Orhan Ersek Sokak, No 11/A, Şişli, İstanbul
Tel: (0212) 296 90 46

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir