The Qasr Bodrum’da, Muhafazakar Ailelerin Yüzünü Güldürecek Erken Rezervasyon Fırsatı!

The Qasr Bodrum’da, Muhafazakar Ailelerin Yüzünü Güldürecek Erken Rezervasyon Fırsatı!

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

Erken rezervasyon kampanyalarının başlaması ile birlikte, seyahat severler, 2018 yaz sezonu için planlamalar yapmaya başladılar.

Türkiye’nin en kapsamlı tek muhafazakar kadın portalı olarak erken rezervasyon döneminde “Çocuklu Muhafazakar Ailelerin” doğru tercih yapılabilmesi adına otel ve fiyat kıyaslaması yaparak tatil planınızı en iyi şekilde kurgulamanızı sağlıyoruz.  İşte çocuklu muhafazakar ailelere rehber olacak bilgiler ve yepyeni bir muhafazakar otel önerisi, The Qasr Bodrum…

The Qasr Bodrum Çocuk Eğlence Alanı

Erken rezervasyon her seyahat sever için önemli ama çocuklu, geniş aileler için çok daha önemli. Birden fazla çocuk sayısına sahip aileler için tatil planı yapmak belki biraz daha zor olabilir, ama imkansız değil!

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

The Qasr Bodrum

Konumu, denize sıfır olması, odaların park yatak konabilecek kadar geniş olması, çocukların açık alanda doyasıya oyun oynayabileceği geniş alanların bulunması ve alternatifli oyun parkları olması, havuz çevresinde oyun parkları olması, çocuklara yönelik eğlence ve aktivitelerin olması, çocuk dostu olarak tabir edilen otellerde aranması gereken başlıca özelliklerdir. Tüm bu önemli özelliklerin yanı sıra seçeceğiniz otelin hesaplı olması da önem taşıyan kriterler arasında başı çekiyor!

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

İlginizi çekebildik mi? Cevabınız evet ise, tatilde tüm aile fertlerinin istek ve beklentilerine cevap verecek yepyeni muhafazakar otel, The Qasr Bodrum‘u keşfedin!

2018 yılında seyahat severleri ağırlamaya hazırlanan The Qasr Bodrum, kendisine özel bahçeleri olan royal villaları, kendine özel havuzu ile ihtiyaç duyacağınız her şeyin bir arada olduğu artemis rezidans ayrıcalığı, deniz manzaralı jakuzili bir terasa sahip family suitleriyle kalabalık aileler için tercih edilebilir kusursuz konaklama alternatifleri sunuyor.

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

Çocuk dostu olarak tanımlayabileceğimiz The Qasr Bodrum, merkeze 20 km ve hava limanına 45 km uzaklıkta olmasıyla da kusursuz bir konuma sahip.

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

Gün boyu ve akşam yemeği sonrası çocukları eğlendirmek için hizmet veren animasyon ekibi ise çocuk dostu bir otel olduğunu kanıtlar nitelikte. Ayrıca aqualı çocuk havuzunda yine animatörler eşliğinde çocuklarınız güzel vakit geçirmeye devam edecekler. Gün içerisinde mini clubda eğlenecek ve dinlenecek olan çocuklarınız, okçuluk, boyama, resim yapma, satranç oynama, havuz yarışmaları ve mini sinema ile tatilden dönmek istemeyecekler.

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

The Qasr Bodrum’da Yerinizi Ayırtın!

Aralık ayı itibariyle seyahat severlerin yüzünü güldüren kış kampanyasını başlatacak olan The Qasr Bodrum, farklı indirim çeşitleriyle kaçırılmaması gereken erken tatil avantajları sunuyor.

Eğer sizde 2018 yazı için tatil planlarını şimdiden yapıyorsanız, erken rezervasyon dönemine özel %40’a varan indirim seçeneklerini değerlendirebilir, hatta bu ek olarak eşini-dostunu-komşunu-arkadaşını da alıp getirenler için ek %5 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. (İndirim her iki taraf için geçerlidir.)

The Qasr Bodrum‘un avantajlı indirim kampanyalarından faydalanabilmek için şimdi www.qasrbodrum.com adresini ziyaret edebilir veya 0 252 400 00 00 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bodrum Muhafazakar Oteller - Qasr Bodrum

The Qasr Bodrum adres ve ulaşım bilgisi; Gündoğan – Bodrum / Muğla

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir