Tesettürlü Kadınların Yeni Tercihi: Giyilebilir Plaj Havlusu

Tesettürlü Kadınların Yeni Tercihi: Giyilebilir Plaj Havlusu

 

Manila Kapüşonlu ve Püsküllü Havlu Plaj Elbisesi

Tesettürlü kadının plaj stilinde tercih ettiği pareolar artık havlu elbise formunda… Daha çok şifon, keten ya da Şile bezi kumaşlarla tasarlanan pareolar yerini havlu elbiselere bırakıyor. Hem sudan çıkınca üzerinize yapışma ihtimali yüksek tesettür mayonuzu örten hem de çabucak kuruma avantajını şıklığa dönüştüren bu parçalar giyimine dikkat eden kadının yeni tercihi oluyor.

Manila markasının plaj koleksiyonunda farklı renk seçenekleriyle iki model karşımıza çıkıyor. Biri püsküllü ve desen detaylı diğeri şeritli ve kapüşonlu olan havlu elbise modelleri, yazın sahilleri renklendirecek gibi duruyor. Gelin markanın giyilebilir plaj havlusu modellerine yakından bir bakalım.

Manila Püsküllü Havlu Plaj Elbisesi

Manila Yeşil Havlu Elbise
Manila Taş Havlu Elbise

Püsküllü Havlu Elbiseler

Koleksiyonda desen detayı ile dikkat çeken havlu elbise modelinin yeşil, taş ve siyah renkleri bulunuyor. Yuvarlak yaka ve önden fermuarlı olan tasarım havuz ya da denizden çıkışta kolaylıkla giyilebiliyor. Etek uçları ve kol ağzında bulunan püskül detayları ile de plaj şıklığına damga vuruyor.

Manila Siyah Püsküllü Havlu Plaj Elbisesi

Manila Siyah Havlu Elbise

Kimayo olarak isimlendirilen bu tasarımlar yeni sezonda plaj şıklığının anahtar parçası oluyor. Beli tünelli büzgü detayı ile iki farklı şekilde kullanabilen elbisenin yanında hediye olarak verilen havlu buff, ıslanan saçlarını sararken; enseden düğmeli takılıp çıkarılabilen şal detayı ise sahilde rahatlık sunuyor.

Manila Şeritli Havlu Elbise

Manila Turuncu Havlu Elbise
Manila Gri Havlu Elbise
Manila Sarı Havlu Elbise

Şeritli ve Kapüşonlu Havlu Elbiseler

Manila yepyeni ve renkli tasarımlarıyla tatil keyfine şıklık ve konfor getiriyor. 2023 yaz tatili bavulunuzda yanınızda mutlaka olması gerekenler listesine havlu elbiselerde dahil oluyor. Farklı tasarımı ve yumuşak havlu dokusu ile mükemmel bir yaz plaj elbisesi olmaya aday bu modelin ise turuncu, lila, gri ve sarı renkleri bulunuyor. Tatil planının ayrılmaz bir parçası olacak bu tasarımlar, havlu ve pareoyu birleştirerek bavula ayrı ayrı yerleştirme sorununu da ortadan kaldırıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir