Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tesettürlü Kadınların Ton Sür Ton Kombin Yaparken Dikkat Etmesi Gerekenler

Tesettürlü Kadınların Ton Sür Ton Kombin Yaparken Dikkat Etmesi Gerekenler

Tesettür Ton Sür Ton Kombin Modelleri

2018 ilkbahar/yaz günlerinin enerji dolu renkleri, ton sür ton trendiyle alarm veriyor.

Fazla oyunbaz kombinlere elegan duruşuyla karşı çıkan bu akım, göründüğü kadar basit değil. Aynı rengin farklı tonlarıyla yapılan ton sür ton kombinlerde, özellikle tesettürlü kadınların dikkat etmesi gereken pek çok ayrıntı var.

Tesettür Ton Sür Ton Kombin Modelleri

Pure Store 2018 İlkbahar Yaz

Aynı Renk Değil, Aynı Rengin Farklı Tonu

Koleksiyonlarda iki farklı akım birbirine çok karıştırılıyor. Baştan aşağı aynı renkle yapılan tesettür kombinler, ton sür ton demek olmuyor. Eğer ton sür ton trendini yansıtmak istiyorsanız aynı rengin farklı tonlarını kullanmanız gerek.

Beyaz ve Ekru Buluşması: Yani baştan aşağı beyaz kombin yapmak yerine, beyaz ve ekruyu, ekru ile taş rengini hatta grilere kaçan bulut tonlarını bir araya getirmeniz gerek.

Tesettür Ton Sür Ton Kombin Modelleri

Pure Store 2018 İlkbahar Yaz

Koyu Ton Kusur Kapatır, Açık Ton Ön Plana Çıkarır

Tesettürlü kadınların ton sür ton kombinler yaparken şişman gözükmemeye özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Ceketler, tunikler üst üste derken renk oyunlarını yanlış yerde kullanarak olduğunuzdan kilolu gözükebilirsiniz. Bu sebeple ‘gölge oyunlarını’ bilmeniz gerekiyor. Koyu olan yer her zaman daha ince, açık olan yer her zaman daha ön planda olur.

Lacivertten Maviye: Örneğin, mavi tonlarında bir ton sür ton yapacaksanız ve iri kalçalarınız varsa, lacivert bir etek kullanabilir, üzerine maviler, griye kaçan şal, yine açık ton mavilikte çantalar kullanabilirsiniz.

Tesettür Ton Sür Ton Kombin Modelleri

  • Kombin Detayları:
  • Trençkot: Refka – Satın Al
  • Elbise: Sportmax 2018 İlkbahar Yaz
  • Ayakkabı: Forever New 2018 İlkbahar Yaz – 229.90 TL
  • Çanta: Koton 2018 İlkbahar Yaz – 79.99 TL
  • Şal: Max Mara

İç Parçaları Aydınlık Dış Giyimi Karanlık Seçin

Dış giyim parçası olmadan tesettür kombini yapmak olmaz. İşte bu sebeple ton sür tonu çok iyi keşfetmek gerekiyor. Olduğunuzdan daha uzun görünmenin bir yolu içten dışa doğru aydınlanmaktan geçiyor. Etek ya da bol pantolonlarınızı, tişörtlerini seçtiğiniz rengin en açık tonundan kullanın. Dış giyimde ise bu rengin daha koyusunu.

Kırmızılar Pembeye Çalıyor: Örneğin, o çok sevdiğiniz kırmızı trençkotunuz içine pembe kalem elbisenizi, pembe ayakkabınızı ve pembe şalınızı kombinleyin. Önemli olan içinizin aydınlık dışınızın karanlık olması.

Tesettür Ton Sür Ton Kombin Modelleri

Tesettür Kombinlere Romantik Dokunuşlar

Tesettürlü kadınların ton sür ton kombinlerine, romantik pembe dokunuşları çok yakışıyor. Bu rengi en şık parçalarla bir araya getirerek gündüzden geceye, ofisten gezmeye her yere adapte edebilirsiniz.

Pembenin Binbir Tonu: 2018 ilkbahar/yaz dönemlerinde etek görünümdeki yüksek bel pantolonlar çekim alanımızda. Siz de bu pudra tonlarındaki pantolonu, farklı bir pembe tonundaki fırfırlı romantik gömlekle kombinleyin. Onu da toprak tonlarına kaçan trençkotla, gold ışıltılı zincir saplı XS pembe çantayla, sivri uçlu yazlık babetlerle kombinleyin. Bu elegan görünüme naifliğiyle öne çıkacak şifon nude tonlarda bir şal bağlamayı da unutmayın.

Tesettür Ton Sür Ton Kombin Modelleri

Noi Triko 2018 İlkbahar Yaz

Deseni Göz Ardı Etmeyin

Ton sür ton kombin yaparken tek düzeliği desenli parçalarla bozabilirsiniz. 2018’de öne çıkan çizgiler, ekoseler, pötikareler ve mikro çiçekler mevsime bahar olduğunu hatırlatıyor. Ancak burada dikkat etmeniz gereken ton sür tondan uzaklaşmamak. Bunun içinde zemin rengini baz almak gerekiyor. Mesela beyaz zemin üzerine kırmızı çizgili parçayı kırmızıyla kombinlerseniz ton sür ton uygulamış olmazsınız.

Nude Tonlar Karması: Örneğin, beyaz zemin üzerindeki krem renkli çiçekli bir tunik edinin. Bu parçanın altına beyaz pileli bir etek. Nude tonlarda sandaletler ve pamuklu şallar, bununla beraber natürel renkli her parça.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *