Yeşiltopuklar Online Alışveriş ve Tesettür Giyim

Tesettürlü Gençler, İşte Plajların Olmazsa Olmaz 5 Parçası

Tesettürlü Gençler, İşte Plajların Olmazsa Olmaz 5 Parçası

Baynlar plajında ya da bayanlar havuzunda bu sene yanınızdan ayırmayacağınız aksesuar ve tamamlayıcıları sizler için araştırdık… Bu yaz trendlerini çok seveceksiniz. İşte 2009 yazının trendleri:

  1. Plaj Kıyafeti: Şık tunikler ve kaftanlar bu yaz oldukça moda. Tarzınıza uygun plaj kıyafetini seçmekte özgürsünüz. Uzun tek parça tulum ya da tuniklerle plajın en şık kadını siz olun.
  2. Plaj Çantası: Plaj çantasız bir yaz düşünülemez. Deniz ya da havuz kenarına güneşyağınızı, koruyucu losyonlarınızı, havlunuzu içine alacak büyükçe bir çanta, plaj için akıllıca olacaktır. Yeni sezonda baskılı ‘tote’ (kanvas alışveriş çantası) çantaların çok moda olduğunu söyleyelim. Hasır çantalar da plaj için bir başka alternatif.
  3. Bileklikler: 2009 yaz sezonu tam bir akseuar sezonu diyebiliriz. Bileklikler, saatler bu sene çok moda. Rengarenk taşlı, boncuklu bileklikleri bu yaz oldukça çok karşımıza çıkacak. Renkli kalın bileklikler ve canlı renklerdeki plastik spor saatler yazın vazgeçilmezi.
  4. Düz Sandaletler: Düz sandaletler vazgeçilmezlerden, ister gladyatör tarzı, bileğe doğru bol bantlı; ister T bant fark etmez. Sandaletlerin üzeri taşlı, boncuklu olanlarıylada bu yaz çok karşılaşıcaz.
  5. Eşarplar: Testtür mayonuzu ve plaj sonrası giyeceğiniz kaftan vaya tuniğinizi tamamlayan eşarplar her sene olduğu gibi bu senede çok şık. 2009 yazında bu eşarplar dikdörtgen olarak tasarlanmış modelleri ile çok rahat ve kullanışlı. İncecik ama teni belli etmeyen kumaşları ile sıcak yaz günlerinde size yardımcı olacak.

hasema-kaftan

lacoste-summer-terry-beach-bag

mac-hello-kitty-accessories3

2_196200912560_13493

2 Yorum Bulunuyor

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *