Tesettürlü Bayanlara Özel Kış Modasını Yansıtan Seçenekler

Tesettürlü Bayanlara Özel Kış Modasını Yansıtan Seçenekler

2010 kış sezon modelleri yavaş yavaş vitrinlerde yerini almaya başlarken, 2010 senesinin trendleri de belli olmaya başladı. Sarar markası kış koleksiyonunda, tesettürlü bayanlar için ideal ürünler bulunuyor.

Karşınızda 2010 Kış Modası

 • 2009 yaz modasında kısa kot ceketler ön plana çıkmıştı. Yeni sezonda ise kısa deri ceketler moda. Bugüne dek deri ceket giymediyseniz, bu sezon mutlaka giyeceksiniz… Üstelik deri ceketlere kürkler de eklenecek.

sarar 8

 • 2009 bahar ve yaz modasında renkler ne kadar canlıysa kış modasında bir o kadar donuk ve mat. Maviler, pembeler, yeşiller, sarılar yerini gri, siyah ve kahverengiye bırakıyor. Bilirsiniz siyah her sezonun moda rengidir ve birçok kadının vazgeçilmezleri arasındadır. Bu sonbahar ve kış sezonunda en gözde renk gri olacak. Grinin farklı tonları önce vitrinleri sonra da sizi süsleyecek.

sarar 5

 • Geçtiğimiz sezon hayatımıza giren çeşitli faydalarından dolayı çok sevdiğimiz uzun hırkalar yeni sezonda da moda. Triko elbiseler, kumaş pantolon, kot pantolonlar giymek için en ideal parçalardan biri. Trende uygun giyinmek istiyorsanız yeni sezonda uzun bir gri hırka almayı unutmayın.

sarar 3

 • İnce trikodan yapılmış tiril tiril elbiseler yeni sezonda öne çıkan parçalardan. Belinize elbisenizle uyumlu bir kemer taktığınızda bu sezonun en trendi kadını siz olacaksınız.

sarar 7

 • Dizlerin üzerinde, rugan çizmeler kış sezonunda sıkça vitrinlerde boy gösterecek. Feminen görünümün vazgeçilmez parçası uzun çizmeler dişiliğinizi ön plana çıkaracak.

sarar 2

sarar 6

sarar 4

Yorumlar

“Tesettürlü Bayanlara Özel Kış Modasını Yansıtan Seçenekler” için 6 cevap

 1. Nurhan Bal dedi ki:

  gömlekler çok şıkmış fiyatları hakkında fikri olan var mı??

 2. Şeyma Kahraman dedi ki:

  sarar da genelde pahalı fiyatlar oluyor. ben iki sene önce ceket almıştım ve 400 küsür milyondu. ama indirime girdiğinde nasıl olur bilmiyorum

 3. Bayza Nuhoğlu dedi ki:

  lacivert olan dış pardesüye bayıldım doğrusu ve gömleklerde gerçekten çok şık kesinlikle istediğim tarzda modeller. yakından görmekte fayda var sanırım yinede

 4. Nurhan Bal dedi ki:

  valla kren gömleği çok beğendim indirimi bekleyim ve ilk indirime grdiğinde almak istiyorum. sonra kalmaz filan çıldırırım 🙂

 5. Çiğdem dedi ki:

  lacivert ve yakası geniş olan modeli bende bğendim ama boyu nasıl acaba onun??

 6. moda takipcisi dedi ki:

  arkadaşlar ben o lacivert olan ürünü gördüm ve denedim gerçekten çok hoş dizin biraz altında (tabi ebn giydiğimde öyleydi) boya göre değişir diyim yani ben ama ortalama bir boy için söyliycek olursam dizin az altına kadar geliyor. bence çok hoş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir