Tesettür Kombinleri: ‘Yeşil ve Mor’un Aşkı

Tesettür Kombinleri: ‘Yeşil ve Mor’un Aşkı

Tesettür-Giyim-Kombinleri-2013

Tesettür Giyim Kombinleri 2013 Sonbahar-Kış

Sonbaharla birlikte veda eden güneşe inat çiçekli gömleklerimizi giyiyor, hava gittikçe soğusa da içten içe çiçek açmaya devam ediyoruz. YesilTopuklar.com olarak sezonun en renkli trendini kombinliyoruz…

Her sabah dolabınızın karşısında ne giysem düşüncesiyle dakikalar harcadığınızı biliyoruz. YesilTopuklar.com olarak çiçekli gömleklerin neredeyse her türlü kombine uygun olduğunu hatırlatalım. Dolabınıza mutlaka birkaç çiçekli gömlek eklemenizi öneririz.

Çiçekliler, hiçbir zaman inişe geçmeyen bir trend. Üstelik 2012-2013 Sonbahar Kış sezonunda yükselişe geçiyorlar. Çiçek desenli her şeyin -çok çok çok- moda olacağı bir yeni sezonla karşı karşıyayız. Çiçekliler her zaman hayatımızdaydı, evet, fakat bu sefer biraz farklı; yeni sezonda baskılar karanlık, biraz depresif ancak çok daha fazla lüks! Yani önümüzdeki kış, pek süslü geçecek.

İşte 2012-2013 Sonbahar Kış sezonundan sizin için seçtiğimiz çiçekli gömlekle oluşturduğumuz tesettür giyim kombin önerimizin detayları…

Tesettür-Giyim-Kombinleri-2013-Kış

Çiçekli gömleğinizi düz renk kalem etekle kombinleyerek şık ve elegan bir görünüm yakalayabilirsiniz. Biz tesettür giyim kombin önerimizde yeşil ve mor renklerinin beraber kullanıldığı sade bir etek seçtik. Ve yine yeşil renginde bir babet seçtik ki bu etek için tasarlanmış adeta… Çanta olarak çiçekli gömlek-bluz seçimimize uygun biraz süslü bir çanta tercih ettik. Yeşil çantanın üstündeki taş detaylar çok şık bir görünüm sağlıyor. Son olarak sade mor bir şal-eşarp ile tesettür giyim kombinimizi tamamlıyoruz.

Unutmayın, aynı tesettür giyim kombinini topuklu ayakkabıyla anında şık bir hale çevirmek de sizin elinizde!

Tesettür Giyim Kombinleri” ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *