Tesettür Giyimin Seçkin Markaları Kayseri Huuri Butik’te!

Tesettür Giyimin Seçkin Markaları Kayseri Huuri Butik’te!

Baqa Tesettür Giyim Markaları

Kayseri’nin Yeni Siluetleri

Sezonun en yeni siluetleri şimdi Kayseri’de! Minimal dış giyim parçaları, asimetrik tunikler, sıcacık trikolar ve onları tamamlayan şallar. Kat kat giyim sonbahar-kış mevsiminin ruhunu okşarken içimizi de ısıtacak.

Baqa, Qupra, Mascara, Hanzade, Missemramiss, Cloche, Mejj, Noi Triko, Al-Marwah, Hilal Oğuzkan, Zein, Ayzer’s, Nars, Senna, MissWhence, T’dee gibi tesettür giyimin büyük markaları yeni koleksiyonlarında bu görünüme yer verdi. Tüm bu markaları tek bir çatı altında toplayan, seçkin tesettür giyim butiği Huuri Butik ise bu siluetleri Türkiye’nin büyük şehirlerinden Kayseri‘ye taşıdı.

Baqa Tesettür Giyim Markaları

Tesettür Giyimin Popüler Markaları Kayseri’de!

Geçtiğimiz kış arası açılan asimetrik parçalar orta yolu buluyor ve yeni sezonda konforu ikiye katlıyor.

Sezonun en cool tesettür giyim parçaları arasında yer alan asimetrik tasarımları Baqa, Qupra, Mascara, Hanzade, Missemramiss, Cloche, Mejj, Noi Triko, Al-Marwah, Hilal Oğuzkan, Zein, Ayzer’s, Nars, Senna, MissWhence, T’dee gibi tesettür giyim markaları da yeni sezon koleksiyonlarında görüyoruz.

Noi Triko Tesettür Giyim Markaları

Peki sezonun en iyi tesettür giyim kıyafet modellerinin Kayseri satış noktası neresi? Karşınızda 2016-17 Sonbahar/Kış sezonunun öne çıkan tesettür giyim modelleri ve Kayseri satış noktası. Şimdiden tanışın, gözlerinizi alıştırın.

Baqa Tesettür Giyim Markaları

Baqa Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Yeni nesil tesettür giyim markası Baqa, havalı ve konforlu koleksiyonuyla  kışın stil alternatiflerini yükseltiyor. Yüksek modanın siyah parçalardan sıkça beslendiği bu sezon, şık detaylara biraz konfor eklemek istiyor ve Baqa 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonunun en iyi parçalarına sahip olmak istiyorsanız Baqa Kayseri satış noktası olan Huuri Butik‘i alışveriş durağınız olarak belirlemelisiniz.

Noi Triko Tesettür Giyim Markaları

Noi Triko Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Noi Triko, modern ve şehirli siluetleri barındıran yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Ekoseli kumaşlar, bordo ve sonbahar-kış tonlarında şehirli görünümlerin ön plana çıktığı koleksiyonda klasik şıklık ve grunge tarzının eğlencesi de ihmal etmiyor. Tüm bu göz alıcı parçaları Noi Triko Kayseri satış noktası Huuri Butik ‘te bulabileceğinizi unutmayın.

Senna Design Tesettür Giyim Markaları

Senna Design Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Yıldızı yükselen tasarımların markası Senna Design, gereksiz ihtişamdan ve aşırılıktan her zaman uzak sade ve şık koleksiyonuyla tesettür giyimin seçkin markaları arasında yer alıyor.

Senna Design Tesettür Giyim Markaları

Sonbahar-kış koleksiyonunda kürk detaylarının baskın enerjisini siyah ve sade görünümlerle dengeleyen Senna Design özellikle davetlerin en çok tercihe dilen markası oluyor. Bu kış fazlasıyla ihtiyacınız olacak bu parçaları Senna Design Kayseri satış noktası Huuri Butik ‘te bulabilirsiniz.

Misswhence Tesettür Giyim Markaları

MissWhence Sonbahar/Kış Koleksiyonu

MissWhence 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonundaki ilham verici parçalar sezona damgasını vuruyor.

Dokunma hissi uyandıran kumaşlar ve özgün detaylar bu kış gardıroplara daha incelikli bir hava katması için düşünülmüş. Beklenmedik parçalarla bir araya gelen alternatif siluetleri stilinize yansıtmak için MissWhence Kayseri satış noktası Huuri Butik‘i ziyaret edin.

Misswhence Tesettür Giyim Markaları

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *