Tesettür Giyim Modellerinde Farklı Bir Stil

Tesettür Giyim Modellerinde Farklı Bir Stil

Kuaybe Gider Tesettür Giyim Modelleri 2014 Kış

Bazen hep aynı modellerden sıkılırız. Herkesin üstünde gördüğümüz modeller yerine, kesimi ve tasarımı ile özel olmayı tercih ederiz.

Tesettür giyim modellerinde sizin de arayışınız farklı bir stilden yana ise, Kuaybe Gider‘in yeni sezon modellerini görmenizi öneriyoruz.

Vintage moda akımını tesettür modellerinde en iyi kullanan tasarımcılardan olan Kuaybe Gider, minimal kesimlerde de bizim en beğendiğimiz tasarımcılar arasında gelmektedir.

Kuaybe Gider’in en özel tasarımlarından derlediğimiz koleksiyon videosunu izleyin!

Birçok başarılı çalışan kadın için, kariyer basamaklarında hızla ilerlemek en önemli hedeftir. İş hayatının önemi ve elde ettiği başarı kadar, stili ve kıyafetleri de aynı derecede önem arz eder. Kariyerin getirdiği başarı ve yoğun iş gücü, toplantılarla, davetlerle ve iş yemekleriyle daha da hızlanacaktır. Tüm bu koşuşturmacalarda her zaman şık ve iyi görünmek için koleksiyonları ve tasarımcıları da takip etmeniz gerekmektedir.

Kuaybe Gider Tesettür Giyim Modelleri 2014 Kış

Kuaybe Gider ile Stilinizi Yenileyin

Özellikle çalışan hanımların gardıroplarına stil dokunuşlar yapan Kuaybe Gider, uzun elbise modelleri ve şık yelekleri ile kurtarıcı parçaları tüm hanımlara sunmaktadır. Bu kış kadife kumaşların yorumuyla elbise ve yelek modellerini Kuaybe Gider koleksiyonunda birçok tasarımda görmekteyiz. Sezonun trendleri arasında olan bordo ve lacivert ise koleksiyonda minimal formlardaki modellerde karşımıza çıkmaktadır.

Kuaybe Gider gömlek modellerinden sonra, yelek modelleri de son derece popüler olmalarıyla tesettürlü hanımlar arasında dikkat çekiyor. Sezonda sizler de farklı modeller arayışındaysanız, sizler için hazırladığımız birbirinden şık Kuaybe Gider tasarımlarına göz gezdirebilirsiniz. Unutmayın trendler ne olursa olsun, sizin trendiniz her zaman bedeninize en yakıştırdığınız modellerle olsun.

Resimlerin büyük halleri için üzerine tıklayın!

Yorumlar

“Tesettür Giyim Modellerinde Farklı Bir Stil” için 5 cevap

 1. ecrin dedi ki:

  süper modeller

 2. şeyma dedi ki:

  bu ipek şalların markasını bilen var mı?

 3. admin dedi ki:

  Ürünler Kuaybe Gider’e aittir.

 4. şeyma dedi ki:

  nisa modada sadece elbiseler satılıyo bu şalları nereden temin edebiliriz ?

 5. ayşenur dedi ki:

  bu yeleklerin online satışını bulamıyorum sitede farklı modeller var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir