Tesettür Giyim Markalarında İndirimler Başladı!

Tesettür Giyim Markalarında İndirimler Başladı!

Tekbir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Tekbir Giyim

Tesettür giyim markalarında yeni sezon indirimi başladı. Yaz için gardırobunuzda olması gereken parçaları indirimlerden yararlanarak almak istiyorsanız şimdi tam zamanı…

Alvina, Armine, Kayra, Setrms, Tuğba Venn, Nihan ve Tekbir Giyimin bu yaz öne çıkan ve her hanımın dolabında olmasını arzu ettiği parçaları sizin için derledik. Üstelik hepsi indirimde!…

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Kayra

Kayra’nın modası asla geçmeyen puantiyeli elbiseleri, özel davetler için abartısız ve şık bir seçim. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi kap modelleri yeşilin her tonuyla rahatlıkla kullanabileceğiniz şıklıkta.

Sizinde günlük şıklığınızı tamamlayacak böyle bir kaba ihtiyacınız varsa ya da zarif duruşuyla gönülleri çalacak pembe puantiyeli elbiseyi beğendiyseniz Kayra’nın sezon indiriminden yararlanarak alabilirsiniz.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Sertms

Setrms bu yazın en çok tercih edilen rengi beyaza koleksiyonunda geniş yer veriyor. Sizde beyazı pardösüde kullanarak iddialı bir duruş sergilemeye ne dersiniz?

Renkli bir kişiliğe sahipseniz sizin için de Setrms’te renklerin mükemmel uyumunun yakalandığı etek ve ceket iyi bir tercih olabilir.

Setrms’in indirim avantajından yararlanarak alabileceğiniz ürünler de bunlarla sınırlı değil…

Alvina 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Alvina

Dayanıklılığı ile bilinen denim kumaşlar 2015 yazında hemen hemen her parçayla kombinlenebiliyor. Tıpkı bu denim gömleği, beyaz dantel etekle şık bir davet giysisine dönüştüren Alvina markası gibi.

Kap modelleri için ayrıca bir şey söylemeye bile gerek yok. Alvina’nın yeni sezon ürünlerini indirimli alma fırsatını sakın kaçırmayın!…

Armine 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Armine

Tek parça kullanım rahatlığı sağlayan elbise modellerine bu sezon sıkça rastladığımız Armine’de şimdi indirimden yararlanma zamanı.

Sadece elbiseler değil, kap, tunik, gömlek neye ihtiyacınız varsa Armine mağazalarına uğramanız yeterli.

Tekbir 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Tekbir Giyim

Tekbir Giyim’de yeni sezon indirimlerini başlatan tesettür markaları arasında.

Yaza en çok yakışan çiçekli ceket modeline ya da lacivert ve beyaz uyumunun harika bir kombin oluşturduğu takıma Tekbir Giyim mağazalarından indirimli fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Tuğba Venn 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Tuğba Venn

Pardösüye ihtiyacınız varsa Tuğba Venn’e bakmadan karar vermeyin. Renk ve model bakımından zengin koleksiyona sahip olan markadan, indirimlerden yararlanarak istediğiniz pardösü modeline sahip olabilirsiniz.

Tuğba Venn’de indirimde olan ürünler pardösülerle sınırlı değil elbette. Tunikler, kaplar, tulumlar, etek ve gömlekler hatta daha bir çok çeşit…

Nihan 2015 İlkbahar Yaz Sezon İndirimi

  • Ürünler: Nihan

Nihan’da indirim rüzgarına kapılan markalardan. Farklı tasarımları ile dikkat çeken markanın pardösü ve kap modelleri yine her kadının gardırobunda olması gereken parçalar arasında.

  • Alvina, Armine, Kayra, Setrms, Tuğba Venn, Nihan ve Tekbir Giyim’den ihtiyacınız olan ürünleri indirimli alma fırsatını kaçırmamak için acele edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir