Tesettür Giyim 2018 Yaz Koleksiyonlarının Yüksek Ses Getirecek Trendleri

Tesettür Giyim 2018 Yaz Koleksiyonlarının Yüksek Ses Getirecek Trendleri

Kayra 2018 Tesettür Modelleri

Yoğun renkler, fantastik plastikler, çılgın ekoseler, katmanlar, romantik fırfırlar, pullar, taşlar, pırıltılar…

2018 yaz koleksiyonları yepyeni bir boyut kazanıyor. Oyun bozan görünümleriyle zirvedeki yerini koruyan parçalar, trend alarmı çalıyor.

Miss Dalida 2018 Tesettür Modelleri

Miss Dalida 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Salaş kesimleriyle konforu üst sıraya çıkaran elbiseler, kusursuz tonlarıyla yaz enerjisini yansıtan renk seçimleri ve çok daha fazlasını tesettür giyim markalarına ait 2018 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinden seçtik. Tesettür giyim markalarının yeni sezon koleksiyonlarında öne çıkan modeller 2018 yazına damgasını vuracak.

Baqa 2018 Tesettür Modelleri

Baqa 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Klasik görünümlerini geride bırakan bilindik parçalarsa, sokağın yeni über şıkları. Yazın, güneşin, doğanın birleştiği büyüleyici parçalara göz atmanız için 2018 yaz koleksiyonlarının ses getiren trendlerini bir araya getirdik.

Qooq 2018 Tesettür Modelleri

Qooq Store 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yoğun Renk Oyunları

Renk paletlerinin en yoğun renkleri cesur görünümleriyle karşımızda. 2018 koleksiyonlarına capcanlı siluetleriyle çarpıcı görünüm kazandıran tasarımlar, çok mu çok oyuncu. Sarısıyla, pembesiyle, mavisiyle, kırmızısıyla göz alan parçalar, bloklu görünümleriyle çekim alanını genişletiyor.

Kayra 2018 Tesettür Modelleri

Kayra 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Soft Bahar

İlkbaharın en ferah, en tatlı renk tonları 2018’de yeniden hayatımıza giriyor. Limon sorbeden, fıstık yeşiline, şeker pembeden tatlı griye… Bir aradaki görünümleri bir şahane kombinlere imza atmaya yatkın olan soft renkler, baharı müjdelediği gibi şıklığı da müjdeliyor.

Kayra 2018 Tesettür Modelleri

Kayra 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yeni Nesil Trençkot

İlkbaharın serin günleri, yaz akşamlarının kurtarıcısı, dolapların vazgeçilmez kahramanı trençkotlar güncellendi. Dünya haritasını görünümlerinden gazete kağıdı görünümlerine, patchwork parçalardan floral desenlere ve akla hayale gelmeyen sıra dışı tasarımlara. Yeni nesil trençkotlar, en sevilen süper parça.

Touche 2018 Tesettür Modelleri

Touche 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Plastik Görünümler

Geçtiğimiz sezonda da göz önünde olan plastik trendi, fantastik görünümleriyle yine karşımıza. Trençkotlardan yağmurluklara ve hatta eteklere kadar dolaplara girmeye hazır olan yüksek ses getirecek trend, zirveden selam gönderiyor.

Kayra 2018 Tesettür Modelleri

Kayra 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Ekose Çılgınlığı

Kış sezonundan aşina olduğumuz ekoseler mevsim güncellemesi yaşadı. 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun en trend renkleriyle çizgisini çeken ekose desenli tasarımlar, tesettürlü kadınların yine kombin şıklığı olacak.

Refka 2018 Tesettür Modelleri

Refka Elbise: Satın Al

Katman Katman Romantik Fırfır

Elbiseler ve etekler kat kat fırfırlarla romantik çağını yaşıyor. Neşeli, enerjik ve farklı görünümleriyle zirvede yerini alan tasarımlar, özel günlerinde yeni kazananı olacak.

Tiara 2018 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Tiara 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Pul, Taş, Pırıltı

Bahar renkli metalik görünümler, payetler, pullar ve simli tasarımlar. 2018 ilkbahar-yaz günlerinde sadece güneş değil, siz de parlayacaksınız. Ana parçalarda soft, detay parçalarda yoğun renklerle şıklık alarmı veren tasarımlar, yeni sezonda ses getirecek.

2018 Tesettür Modelleri

Refka Elbise: Satın Al

Geçmişin İzleri

Geçmişten günümüze modernleşerek gelen puantiyeler, danteller elbiselere yeni bir boyut kazandırıyor. 2018 yazında ses getirecek parçalar kimi zaman jile görünümleriyle kimi zaman belden oturan kalem etekleriyle hayranlık uyandırıyor. Tesettürlü kadınların dolaplarına olduğunu gibi kombinlerine de ses getirecek bu parçalar, 2018’in yeni ikonları olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir