Tesettür Giyim 2011 Kış Modası

Tesettür Giyim 2011 Kış Modası

2011 Tesettür Giyim Trendleri

2011 yılında moda; modern romantizmi ve tazeliği bir arada sunuyor. Minimalizm ve 70’ler bu kışın trendlerini belirliyor. Camel ve toprak tonları bu sezon başrolde yer alıyor.

Bunun yanı sıra Leopar desenler, folklorik desenler, metalik renkler, ekose, yumuşak gri ve gösterişli neon renkler de bir arada kullanılıyor. Koleksiyonlarda tepeden tırnağa tek renk vurgusunun yanı sıra hardal sarısı, nude ve kırmızının birlikteliği, siyah, mor ve grilerin hâkimiyeti ile rahat kesimli pantolonlar, payetli elbiseler, dolgu örgüler, tüylü kocaman botlar dikkat çekiyor.

2011 Tesettür Modası

Koton, kaşmir, kürk, kadife, kalın triko, dantel, tafta, deri, kumaşlardaki seçenekler. Motifler, çiçek baskıları, tropikal baskılar, leopar, egzotik ve retro baskılarda desen olarak tüm koleksiyonlarda göze çarpıyor.

Triko elbiseler, bol paça kaşmir pantolonlar, uzun etekler, tunik rüzgarlıklar, hacimli paltolar ile birlikte gösterişli turuncu ve grafik desenlerde çok gözde. Omuzlardan salınan pelerinler ise koleksiyonlarda önemli bir yer tutuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir