Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ten Rengine Göre Kıyafet Kombinleri

Ten Rengine Göre Kıyafet Kombinleri

Ten Rengine Uygun Tesettür Kombinler

Onlarca rengi birbirine uydurmaya çalışırken ten renginizi hesaba katıyor musunuz? Stilinize gölge düşürmemek için hazırladığımız “ten rengine göre kombin önerileri”mize göz atın.

Ten Rengine Göre Tesettür Kombinleri

Etek: Chicwish

Buğday Tenliler için Kombin Önerisi

Buğday tenliler, sezonun moda renkleri açısından oldukça şanslı. Toz pembe, bebe mavisi, leylak gri, lila gibi sezonun sevilesi birçok romantik tonu bu tene sahip kadınlara çok yakışıyor. Birbirleri arasında da uyuma sahip renkleri sizler de bir arada kombinleyebilirsiniz. Pembeden maviye tonlarla şipşirin bir yaz stiline adım atmaya hazır olun.

Ten Rengine Uygun Tesettür Kombinler

Bu yumuşak hali kullanırken, koyu mavi, lacivert, koyu kırmızı gibi renkleri kullanmaktan kaçının. Kıyafet olarak tercih etseniz bile başörtü eşarp seçimlerinizde kesinlikle kullanmamalısınız. Sert etki oluşturacak bu koyu renkler yerine, soft tonlarla natürel hali ortaya koyun.

Ten Rengine Göre Tesettür Kombinleri

Etek: Chicwish

Beyaz Tenliler için Kombin Önerisi

Açık tenli kadınlar da neredeyse her rengin yakışmasıyla oldukça şanslı gruptalar. Buğday tenlilerde olduğu gibi toz pembe, bebe mavisi, mor, açık yeşil gibi pastel tonlar tercih edilmeli. Bu pastel tonlar ise çok açık değil belirgin pastel tonlar olmalı. Böylelikle güzelliğiniz daha ön plana çıkacaktır. Sezonun marina stillerini beyaz tenli kadınlar mutlaka kullanmalı.

Ten Rengine Uygun Tesettür Kombinler

Bununla beraber sezonda oldukça göz önünde olan belirgin soft renkleri kombinleyin. Pembelerle toprak tonlarını birarada kullanın. Kıyafet seçiminde açık tonları, başörtü ve şal seçimlerinde daha belirgin soft tonları kullanabilirsiniz.

Ten Rengine Göre Tesettür Kombinleri

Etek: Tome

Esmerler için Kombin Önerisi

Tüm tenlilere uyan belli başlı renklerden pembe ve mavi, genel bakışta risksiz seçimler. Burada dikkat edilmesi gereken ton farklılıkları. Esmer ya da esmere yakın tenliler ne çok açık tonları ne de en koyu tonları tercih etmeli. Rengin tam anlamını yansıtan orta tonlar kullanılmalı. Mor, siyah, kırmızı renklerini kontrast uyumla yakalayabilirsiniz.

Ten Rengine Uygun Tesettür Kombinler

Kıyafet seçiminde birçok renkle farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Ancak eşarp ve şal seçiminde tonlamaya dikkat etmelisiniz. Beyaz, nude, krem ve tüm renklerin en en açık hallerinden kaçının. Orta tonları kullanarak ten renginizle uyum yakalayın. Sezonun harika renklerinden soft turuncular,, sarılar sizde harika duracak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *