Temmuz Ayına Özel Yazlık Kombinler

Temmuz Ayına Özel Yazlık Kombinler

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Elbise: Roksanda

Aylardır özlemle beklenen sıcak yaz geldi çattı. Şimdi büyük buluşmayı en sevilen tesettür kombinlerle selamlama zamanı!

Güneş en parlak halini alırken, haziran günlerine doğanın tutku uyandıran tonlarını katın. Trend parçaları seçerken serin kıyafetleri dolapları katmayı unutmayın. İşte sokaklarda egemenliğini kuran stil sahibi parçalarla hazırladığımız Temmuz ayına özel 5 yazlık tesettür kombin önerimizi inceleyin!

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Gömlek-Pantolon: F.R.S For Restless

Çiçekli Bol Pantolon

Çiçek aşımına uğrayan 2017 koleksiyonları, zaman zaman romantik zaman zamansa karizmatik baskılarla karşımıza çıkıyor. Her haliyle yıldızını parlatan çiçekler, bol pantolonlarla buluşunca trend algısı ikiyle çarpılıyor. Sıcak yaz günlerinde konforlu kesimleriyle rahat ettirecek bol pantolonlar, yanına salaş bir ceket, sırt çantası ve sandalet alıyor. Trend olduğu kadar şık, şık olduğu kadar konforlu bu kombinle haziran ayı harika geçecek!

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Gömlek Elbise: Benin – Satın Al

Sportif Gömlek Elbise

Sıcak bir haziran gününe en yakışacak parça hiç şüphesiz gömlek elbiseler. Serin kumaşları, trend detayları, bol duruşlarıyla bunaltmadan şık bir görünüm sağlayacak elbiseler, topuklu ayakkabılarla şık; spor ayakkabılarla cool duruşa bürünüyor. Hazirana en yakışacak renk tonlarından pembe, mavi ve beyaz üçlemesiyle romantik bir havayla enerjinizi yükseltebilirsiniz.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Takım: Tuğba Venn

Jilenin Cool Tavrı

2017 yazının aniden yükselişe geçen en yeni trendi jileleri, tesettürlü kadınlar çok sevdi! Cool havanın baş mimarı tasarımlar neredeyse her koleksiyonda yerini aldı. Salopet modeller, bahçivan model olarak bilinen tasarımlar ve jileler haziran kombinlerinizde muhakkak olmalı. Bu cool havayı tamamlayan yazı baskılı tişörtler, renkli yakalara sahip yazı yansıtan gömleklerle sokakların tozunu attırma zamanı.

2017 Yazlık Tesettür Etekler

Büzgülü Etek: Basic Love Official

Casual Görünümün Yeni Oyuncusu Etek

Günlük hayatın vazgeçilmez parçaları etekler, konforlu kesimlerle kendini sevdiriyor. Etekten asla vazgeçemeyen kadınlar, belde oturan çan etek modelleriyle rahata eriyor. Cool ceketler, salaş hırkalar, kısa bluz ya da tişörtler, sneakerlar ve spor çantalarla her anın vazgeçilmezi olacak casual etekler, haziran ayı listenizde yerini almalı.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Elbise: Tuğba Venn

Yaz Akşamı Elbiseleri

Sıcak yaz günlerini özlemle beklemenin ilk sebebi, doyumsuz masmavi deniz ve gökyüzü! Ve tabi bu ikilinin tadını sonuna kadar çıkaracağınız huzurlu bir tatil! İşte tam da bu tatil günlerine yakışacak rengarenk sahil elbiseleri hem şehre hem de tatil yörelerine adapte oluyor. Çiçeklerin, yaprakların doğanın onlarca deseninin yer bulduğu elbise tasarımlarına geometrik baskılar işlenirken zaman zaman da çizgiler çekiliyor. Bu elbiselerin olmazsa olmaz duruşunu ise oldukça bol ve salaş kesimleri veriyor. Sahil elbiseleri, turuncudan yeşile kırmızıdan maviye dinamik tonlarla hayat buluyor. Sıcak haziran günlerine serin ve enerjik duruş katacak sahil elbiselerini denemeden geçmeyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir