Temasu 2011 Tesettür Mayo Modelleri

Temasu 2011 Tesettür Mayo Modelleri

Uzun yıllar tesettür mayosu deneyimiyle tekstil sektörüne hizmet veren TEMASU, profesyonel tasarımcılarla son derece üretici bir ortamda müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en şık modellerin ortaya çıkması için büyük bir gayret sarfediliyor…

ISO9001 belgeli kumaştan özel olarak üretilen TEMASU mayoları suyun ve güneşin tadını çıkarmaya elverişli, güvenli, sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan üretiliyor. Denizden çıktıktan sonra kısa sürede kuruyarak kullanım rahatlığı sağlıyor. Su içinde şişme yapmıyor ve vücuda yapışmıyor.

Dupont likralı kumaştan olan içlik ve eşarpları çabuk kuruma özelliğiyle hem estetik hem de rahatlık açısından müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Başörtülü ve başörtüsüz olarak kullanabilen deniz ve havuz modellerinde farklı dizayn edilen asimetrik kesimler, fütüristik sanattan esinlenerek tasarlanan kulplu modelleriyle, TEMASU 2011 yılında daha rahat ve fonksiyonel tesettür mayoları tasarlayarak müşterilerin ihtiyaçlarına ve zevkine en uygun modellerini üretmeyi vaat ediyor.

TEMASU mayoları, her geçen gün kalitesini arttırarak üretimde ve ürün çeşitliliğinde uluslar arası standarda ulaşma ve her kesimden müşterine en üstün hizmeti sunuyor.

Temasu tesettür mayolarının fiyatları ise 120-140 TL arasında değişiyor.

Temasu Tesettür Mayo
Adres : İstasyon Mah. Esatbey Cad. 1440 Sk. No: 19 Gebze – Kocaeli
Telefon : 0 (262) 655 91 11

Temasu Tesettür Mayo Modelleri 2011

1 Yorum Bulunuyor

  • burçin sevin
    2013-07-27 | Permalink |

    temasu nun siyah haşemasını çok beğendim. fakat nereden alabilirim. bilgi verirseniz çok memnun olurum. izmir de yaşıyorum. şimdiden ilginize teşekkürler

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *