Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tekbir Giyim Şimdi Çok Daha Genç ve Dinamik

Tekbir Giyim Şimdi Çok Daha Genç ve Dinamik

Tekbir Giyim 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

En yeni daha genç ve dinamik… Tekbir Giyim‘in yepyeni koleksiyonuyla kendinizi her zamankinden daha rahat ve dinamik hissedeceksiniz. Yeni sezona büyük bir kimlik değişimi ile giriş yapan Tekbir Giyim, bu sonbaharda son moda tasarımlar ve renklerle baştan aşağı değişimi simgeliyor!

Tekbir 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu 10 kişilik tasarım ekibi ve 20 kişilik modelhane ekibi ile toplamda 700 parça ürünle şıklığınızı rahatlıkla beraber sunmak için hazırlandı.

Tekbir 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Keyifli bir yenilenme sürecinin sonunda ince işçilik ve muazzam bir emekle hazırladığı özgün motifler, dünya trend modellerini avangart farklı giyinmek isteyenlerin tercih edebileceği alternatif tasarımlarla çizgisini genç ve dinamik bir yelpazeye taşırken, yeni logo tasarımıyla da çağı yakalayan bir kimlik oluşturuyor.

Yenilenen haliyle Tekbir Giyim artık yeni jenerasyonun da favori giyim markası olarak hafızalara kazınacak. Tesettür giyim sektörünün öncü markası olan Tekbir Giyim, hem günlük hem de davet stilinizi tamamlamaya hazır.

Tekbir 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tekbir Yeni Koleksiyonuyla Kışınızı Yaza Çevirecek

Muhafazakar kadının ruhu ile bütünleşen, estetik tasarımlarıyla ön plana çıkan Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile büyüledi…

tekbir-giyim-2017-tesettur-koleksiyonu

Renkli, romantik ve biraz da bohem olarak tanımlayabileceğimiz bu Tekbir koleksiyonun bir diğer önemli özelliği de modern şıklığın sınırlarını yeniden çiziyor olması. Modern ve şehirli kadının yaşamında ihtiyacı olacak parçalar üzerine kurgulanan koleksiyonda; bordo, haki yeşili, deniz mavisi, bakır ve toprak tonları ön planda… Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu yenilenen siluetiyle kışınızı yaza çevirecek…

Tekbir 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kışın Kasvetli Havasına Elveda

Palto, kaban gibi kışlık dış giyim parçalarının karnaval havasında olduğu Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile kasvetli kış havalarına elveda demeye hazırlanın!

Dokunma hissi uyandıran farklı dokularla yumuşacık kumaş hakimiyetini hissettiren Tekbir Giyim sonbahar kış koleksiyonu iddialı ve romantik detaylarla dikkat çekiyor.

Tekbir 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Desenlerin havada uçuşacağı, tüylü kabanlarla sıcacık ve kolay bir tarz yakalayacağımız, altın detaylarla zengin bir görünüme bürüneceğimiz, fermuar ve leoparla da dinamik hissedeceğimiz bir kış için Tekbir Giyim mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Ayrıca E-ticaret platformu www.tekbir.com.tr ‘yi ziyaret ederek dilediğiniz yerden hızlı bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *